Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ezt a nevet ?

Adnátok ezt a nevet ?

Figyelt kérdés

Kislányt várok,még nincs meg a neve.Párom ragaszkodik az Anna névhez a nagymamája után,ezzel csak egyetlenegy bajom van,hogy miért,ha az életben egy mondatott nem mesélt a nagymamáról,számomra egy nemlétező személy,a párom családjából senki soha nem beszélt Annáról,pedig havi szinten előkerülnek a fotó albumok....

Számomra ez annyira bizarr...ennyi erővel nevezzük el Ibolyanák vagy Teréznk az én mamám testvére után,róla se meséltem soha...Másrészt az Annát én személy szerint már öregesnek érzem,

55-60 éves hölgyeket ismerek akik Annák.Párom szerint nem öreges és szép név,de még mindig nem akarja megindokolni,hogy miért pont Anna,ha a nagyiról 1 perces sem beszélt soha.

Teljesen más lenne a helyzet,ha a férjem, minden nap mesélne valami szépet,megtartott volna pár emlék vagy tárgyat.

Volt,hogy egy családi ebédnél én hozztam fel a témát,hogy legyenek szívesek kicsit beszélni az Anna néniről,de alig van valakinek emléke róla.

Anyós nem Anna,szóval nem hagyományrol van szó.



2022. jan. 26. 05:28
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

És egyszerűen mint valami megszállott,úgy ragaszkodik ehhez

Én még ilyet nem láttam tőle.

2022. jan. 26. 05:57
 12/37 anonim ***** válasza:
65%
Lehet valami nagy szerelme volt egy Anna nevű hölgy
2022. jan. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%
Én is inkább nőre gondolok,mint az elfelejtett nagyira
2022. jan. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
64%
Vagy még most is titkos szerelme😬
2022. jan. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
26%
Öreges név?😅😅😅🤦🤦🤦Inkább tucat.Csomóan adjàk.Nem rossz név,de inkább Emma
2022. jan. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 éves Anna vagyok,mikor én voltam gyerek,még tényleg öregesnek számított,de ma má nem. Tele az ovik,sulik Annákkal. De ha nem tetszik, ne add. Azért az fontos,hogy olyan neve legyen ami mindkettőtöknek tetszik
2022. jan. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Anna a lanyom, 18 éves. Mindig ezt a nevet akartam adni, bar nálam nem köthető senkihez. Ha neked nem tetszik, ne add.
2022. jan. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Ferjednek bekattant ez a nev (szerintem lenyegtelen h ki utan), nem az a fontos h ki mas adja vagy mennyire nepszeru, hanem h neked milyen erzeseid vannak a nevvel kapcsolatban.


Az en ferjem kijelentette h Johannat szeretne es mivel szep nevnek tartom (joval oregesebb mint az Anna de ha latnad, azt mondanad h egy elettel teli cserfes zabagep), ugy voltam vele h en szeretnem a ferjem csillogo szemeit nezni minden alkalommal amikor kimondja. Es igy is lett:) Ha zsigerileg gyulolnem, nyilvan kertem volna h adjunk mast.

Szoval a helyedben nem lovagolnek ezen tobbet mint amennyit er a dolog, neked nem jon be, probald meggyozni, vagy keressetek nevvaltozatot ra ami modernebb, adhato becezest, neveket ami Annara vegzodik es neked is tetszik stb. Biztosan talaltok kozos nevezot.

2022. jan. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Valami hasonlóban nem tudtok megegyezni? Johanna, Lilianna, Panna, Panni, Annabella, Hanna, Hanga… annyi változata van. Ha tényleg érzelmi okok miatt ragaszkodik ennyire hozzá, akkor simán elfogadhat egy névváltozatot, te meg válogathatsz kedvedre rengeteg különféle hangzás közül.
2022. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk én ebbe bele sem mennék. Te meg ragaszkodj megszállottan ahhoz, hogy nem. Határozottan kijelenteném, hogy nálam az Anna nem jöhet szóba. A névadás nem lehet ennyire egyoldalú, két ember gyermeke, két ember választ. Ha az egyik hajlik rá, a másiknak fontos, akkor oké, de fordítva sem csinálnám, hogy erőből ráerőszakolok valamit a Férjemre, amit nem akar. Ezt lássa be.
2022. jan. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!