Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha totál elrontotta...

Mit tegyek ha totál elrontottam mindent a babámnál? Hogy hozzam rendbe?

Figyelt kérdés
3hónaposan mikor megfordult,össze dőlt a rendszerünk.Azóta nem hajlandó csak kézben elaludni,de azt is már most csak kinlódja,nem szeretném ezt csinálni,de ha beteszem a kiságyba fél óráig is üvölt,sír,folyik a könnye sem alszik el.Mióta fogzik esténként is ,meg csinálja ezt.Már teljesen ki vagyok,mert semmi másra nincs időm miatta,nem akar egy 5percet sem egyedül lenni,de a nagyobb gond az elalvás.esténként is 2órákat szórakozok vele,mert elalszik és 10-30percenként felkel.nem hajlandó csak mellettem vissza aludni,de amint észre veszi,hogy nem vagyok vele,felsír.De inkább a nappali elalvások a problémák,mert egyáltalán nem akar aludni.Hogy csináljam vissza,mert ezt nem tudom meddig fogom bírni még.5hónaposak vagyunk
2008. dec. 15. 16:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Közel 9 hónapja csinálom ezt,de az én gyerekem legalább éjjel alszik.Kitartás,majd csak vége lesz ennek az időszaknak,és ha le tudja kötni magát játékokkal,akkor legalább néhány percre magára lehet hagyni a járókában vagy a szőnyegen.Én legalábbis ebben reménykedek.
2008. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagyon nehéz volt az elalvás nappal. Hulla fáradt volt, de nem hagyta, hogy segítsek neki elalduni úgy, ahogy addig bevált. Aztán nagy nehezen aludt fél órát, vagy max 45 percet.

Én is az Aludj jól, gyermekem könyv módszerét használtam és bevált. Most már max. 5 perc nyöszörgés után magától elalszik, de van, hogy meg sem mukkan, csak rágja a takarója szélét míg álomba nem szenderül.

Azért hozzáteszem, hogy az önálló elalvás megtanulásához 1 hét és nem kevés sírás társult. De mivel előtte is rengeteget sírt és akkor akárhogy próbálkoztam, nem tudtam segíteni rajta, ez alatt az hét alatt azzal vigasztaltam magam, hogy ennek a sírásnak legalább van "értelme".

Mivel közben elkezdett kúszni, majd mászni is a babóm, most már napi 1-2-szer szokott másfél-két órát is aludni.


Sok sikert, kitartás!

7 hós babó anyukája

2008. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Az enyém is öt hónapos, és ugyanez.. Csak mellette van egy két évesem, aki ha épp altatom a picit, tuti a legnagyobb hangerőn játszik....Ha őt akarom letenni délután aludni, akkor a kicsi üvölt. Úgyhogy együtt tudok érezni. De ne aggódj, elmúlik, csak addig kell épp ésszel és erővel kibírni.


Judy

2008. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm minden kinek a válaszokat,homeopátiával próbálkozok,hogy tudjon aludni,nem tudom jó letszem e,de ma is 3órát ráhúzott és este 11kor aludt el mellettem,olyan mintha megijedne valamitől,állandóan sírva kel föl,de olyan félős sírás.a bogyók segítenek,de remélem nem teszek kárt benne,igaz azt mondják nem ártalmasak.Azért kellett valamit csináljak,mert már nappal sem bírom elaltatni,szóval a végkimerülés,ráadásul este már az én idegeim is kivannak.A könyvnek utána nézek,köszönöm a tippet:D Nem hallottam még róla.
2008. dec. 17. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!