Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális dolog, ha...

Mennyire normális dolog, ha hazajön a férjem és semmi másról nem hajlandó velem beszélni, csak a 20 hónapos gyerekünkről és vele meg a netezéssel van elfoglalva?

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek már, senkivel nem tudok beszélni. Hazajön és tök ciki, de beszélnék más dolgokról is, mint a gyerek, de szerinte szar anya vagyok ezért, mert egy anyuka a gyerekkel van elfoglalva, nem más dolgokkal és ő is a gyerekkel akar foglalkozni nem velem.
2022. jan. 28. 03:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem foglalkozna a gyerekkel, akkor meg az lenne a bajod. Nekem meg a hisztis 3,14chakból van elegem.
2022. jan. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Őt nem érdekled és nem érdekli a kapcsolatotok sem. Egyszerűen csak nem szeret. Sajnálom.
2022. jan. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Miért nincsenek barátaid?


Közös program a gyerekkel esetleg?

2022. jan. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Az, hogy nincsenek barátaid, a te hibád, nem a férjedé.

AZ meg természetes, hogy érdeklődik a gyereketek iránt. Ha nem érdeklődne, az lenne a baj.

A kákán is csomót keresel és addig szekálódsz, amíg elüldözöd a férjedet magad mellől. Akkor majd jöhetsz sírni és hisztizni ismét a gyakorira.

2022. jan. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezz te a napjáról. Ha odafigyelsz, akkor a részletekbe is belemehetsz. Irányítsd te a beszélgetést, és probléma megoldva. Dobj fel témákat, pl ha van időd és lehetőséged, olvass cikkeket, beszélgess róluk. Általában ketten beszélgettek, nem?
2022. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azért nincsenek barátaim, mert megmondta nekik, hogy kopjanak le rólam és nem jöhet hozzánk senki, mert a házunk nem találkahely ahhoz, hogy én pofázhassak, mert unom az otthonlétet, mert szar vagyok anyának. Én ne talákozzam senkivel házon kívül se másnál, sem semleges helyen, mert a normális nő a gyerekkel van elfoglalva, nem a többi szar anyával programozik se csak "anyák", se nem alibinek a gyereket is magával cihőlve.


Igen, ketten beszélgetünk a gyerekről. A munkájáról nem kérdezhetem, mert azt mondja, hogy semmi közöm hozzá és bunkó vagyok, hogy még otthon is azt akarom, hogy erre gondoljon, amikor az ő munkaideje már lejárt és ő játszani akar a gyerekkel nem velem beszélni a beszűkült tudatúval. Ő az egyetlen ember, akivel beszélek, vele is csak a gyerekről beszélhetek, mint egy normális anya, csak nekem ez nehéz, nem tudom, hogy a normális anyák ezt, hogy csináljátok.

2022. jan. 28. 19:39
 7/13 A kérdező kommentje:
A cikkek, amiket olvasok, szerinte baromságok és hagyjam a hülyeségeimmel, neki ilyen baromságokra nincs ideje. Ami őt érdekli és beszélnék vele róla, arra azt mondja, hogy úgyse érem fel ésszel és neki nincs ideje hülyéknek elmagyarázni a világot a ABC első betűjével, ne fárasszam a barom kérdéseimmel rosszindulatúan.
2022. jan. 28. 19:43
 8/13 A kérdező kommentje:
betűjétől ;)
2022. jan. 28. 20:14
 9/13 anonim ***** válasza:
A terhességed előtt is ilyen volt?
2022. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem.

Terhesség alatt sokat kellett feküdnöm.

Akkor kezdte, amikor nagyobb lett a gyerek és nemcsak a házban akartam volna ülni vele, mert szerinte lusta voltam rá.

2022. jan. 28. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!