Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett a jó alvó kisfiammal?

Mi lett a jó alvó kisfiammal?

Figyelt kérdés
A kisfiam nagyon jó alvó volt, ahogy betöltötte a 6 hónapot (most hét hónapos lesz szombaton)éjszakánként fél óra/óránként felébred. Akár mit csinálok vele, semmi nem jó csak úgy kb. fél egy óráig. A fogára gondoltam először utána arra, hogy éhes, de már ezekre sem tudom fogni. Még elég jó bírom, de februárban születik a testvére és nem mehetek úgy szülni, hogy nem alszom végig egy éjszakát sem. De ami jobban aggaszt, hogy mi lehet a gond??? Segítsetek kérlek!!!
2010. szept. 10. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés/fejlődési ugrás. Tipikus ebben a korban. Nyugi, el fog múlni. Kitartás!
2010. szept. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hülyeséget kérdezek, de mozgásfejlődés miért befolyásolja az alvást? Köszönöm a válaszod! :-)
2010. szept. 10. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál az volt, hogy amit megtanult, azt gyakorolta egész éjjel. Amikor az átfordulás volt, akkor azt, amikor a felülés, akkor azt, és amikor a felállás, akkor azt. Ez az ösztön bennük van, sajnos és hála Istennek. :)
2010. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb jó alvó baba 6 hónapos korától gyakran kel éjszaka, ez nem csak nálatok van így. lehet éhes, vagy a szeparációs szorongás elkezdődött nála. Kitartás, ezen kívül nem sok mindent tudsz ellene tenni.

Próbáld ki a viburcol kúpot, vagy időnként a nurofent, esetleg ha hiszel a borostynánlácban akkor azt is vehetsz.

2010. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez azon kérdések egyike, amire sohasem fogjuk megtudni a választ. Általában a babák 90%-a így viselkedik, és hiába kérdezel meg szakértőtől kezdve a barátnőkön át az anyukákig, senki nem fog neked olyan választ mondani, ami segítene. Mert ha lenne ilyen, akkor nem állna fenn ez a "probléma". :o)

Én ezzel nyugtatom magam. Baráti társaságunkban hirtelen több gyerkőc született, mindegyik teljesen más, mások a problémák, de érdekes módon az ilyen dolgok mindegyiknél előjönnek ugyanabban a korban.

Az én fiam is 2 hónapos korától átaludta az éjszakát, aztán 6-7 hónaposan megint kelt, tartott 1 hétig, aztán megint jó volt, 8 hónaposan 1 hónapig 3-kor ébredt menetrendszerűen üvöltve, aztán nem üvöltve, de 2-szer éjszaka pár percre. Most megint jól alszik, csak reggel 6-7-ig. 4-5 hónapos kora körül volt egy időszak, amikor 12-13 órákat durmolt éjjel, akkor meg az volt a baj, hogy nem éhes :o)

Szóval mindig lesz valami, én már nem is keresem az okát. Ha megvan örülünk, ha nincs, akkor meg elfogadom.

Lesz jobb is, hidd el, aztán megint produkál majd olyat, hogy kettéáll tőle a fülünk.... Kitartás!

2010. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó! Teljesen egyet értek veled, csak nehéz ezt egy olyan nőnek elfogadni, aki mindig mindenre keresi a választ és addig nyugtalan amíg meg nem tudja. Talán ez lesz az a pont, hogy megtanulok nem keresgetni mindenre választ!!! :-) Köszönöm
2010. szept. 10. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!