Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent le lehet fagyasztani...

Mindent le lehet fagyasztani a babának?

Figyelt kérdés
Gondolok itt gyümölcsökre, zöldségekre, husira, főzelékre stb.. Meddig áll el? Ki hogy csinálja? Nyersen vagy készen fagyasztjátok?
2010. szept. 10. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

gyümölcsöt zöldséget húst szoktam nyersen

főzve nem mert pillanatok alatt megvan most hogy már nagy előre panirozott húst és töltött káposztát formázott fasirtot és pörköltet fagyasztok.


a zöldségek 9 hónapig biztosan nálunk annyit nem élnek :-)

2010. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

amikor elkezdtem a hozzátáplálást 17 adag főzeléket készítettem el a babámnak. Cékla, sárgarépa, sütőtök, stb. amivel kezdeni kell a hozzátápit. Namármost elkövettem azt a hatalmas bakit, hogy mindegyik zöldséget főtt krumplival sűrítettem be. Fagyasztás után jöttem rá, hogy a krumpli nem fagyasztható, mivel kiolvasztás után bármit csinálsz vele darabos marad, nem lesz olyan kellemesen sima, mint ami kell egy pici babának:(

a kaja nagy része a kukában landolt.


Egyébként a magas víztartalmú zöldségeket/gyümölcsöket nem jó fagyasztani, mert kiolvasztás után már nagyon szöttyedt lesz.

2010. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!