Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a babak akik nagyon...

Azok a babak akik nagyon aktivak a pocakban, azok hasonloan aktivak lesznek miutan kibujtak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Mivel már odabent is megvan a baba saját kis egyénisége. Így várható, hogy idekint is kis ficánka lesz.
2010. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nálunk bejött. Ijesztően aktív volt a hasamban, és kint is ilyen. Mondhatnám úgy is, hogy elég nyugtalan baba. Egyfolytában jár keze-lába. Amikor etetem akkor meg a szemgolyóját simogatja, vagy a fülét tépi......de az is lehet, hogy egyszerűen csak az én piszok rossz idegbeteg természetemet örökölte :-)
2010. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
igen-igen. mindkettő. .)))))) igazi kisördög és a hugicája. :))))))))))
2010. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

a hugica 9hós lesz (18án) és már jár. önállóan. ijesztgetésül. :))))))))))))))

rémesen büszke anyuka

2010. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
én nem hiszek ebben
2010. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ez nem hit kérdése. Az én kicsim is nagyon virgonc volt odabent, idekint meg még rá is kontrázott, egy nyugodt pillanata nincs.:)
2010. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
JAJ! Nekunk o az elso. 33 hetes vagyok es porog-forog a pocakban allandoan. En nagyon nyugodt vagyok a ferjem sem egy idegbeteg, de jon-megy aztan olykor leenged egy kicsit. Valoszinu a "teher" beszel belolem es a jelenlegi allapot, mikoris mar nehez mozognom faj itt-ott...totalra vagyok remulve!
2010. szept. 10. 15:38
 8/22 anonim ***** válasza:
Na az én fiacskám alig moccant a pocimban, sokszor rám is ijesztett... Aztán idenkint megcáfolta önmagát, születésétől kezdve egy örökmozgó nyughatatlan heves kis oroszlán :-)
2010. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

15,34 vagyok

lehet, hogy nem hit kérdése, de össze sem lehet hasonlítani a kinti létet a bentivel.


Bent sötét van, nem piszkálják a babát, azt csinál amit akar. Kint világos van, aztán sötét, enni kell, ami ugye nekik elég kemény meló, kakilnak, fáj a hasuk, fogdossák őket, öltöztetik, pelenka, fürdés, még sorolhatnám.


Én emiatt gondolom, hogy teljesen mások kint a babák, mint bent.

2010. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon aktiv itt kint is.Már a 12 hetes uhn azt mondta a doki hogy sportcipőt vegyünk neki mire megszületik.

Hát bejött ,épp hogy el nem szalada kiságyából:-))4 hós kislány.

2010. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!