Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos baba napirendje?

4 honapos baba napirendje?

Figyelt kérdés
Meselnetek kicsit kinek hogy alakul/alakult a 4 honapos babaja napirandje?! Gondolok itt arra, hogy egy nap hanyszor evett, hanyszor es mennyit aludt a baba?! Illetve mikor ebren volt mit csinaltatok, miket jatszottatok?
2017. júl. 30. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
4 hónapos korában reggel 6-7 között kelt, 3-3,5 óránként evett kb, 5x 180 ml tápszert. Aludni 4x aludt, ebből 3 fél órás a 4. meg babakocsiban, az volt mikor fél óra, máskor 2 is, nagyjából 1-1,5 órát bírt ébren lenni. Este 7-kor vittem fürödni. Mikor ébren volt mondókáztunk, sokat meséltem neki, járkáltam is vele elég sokat főleg estefele. Jól elvolt a földön is, mivel ekkor fordult hasra és nagyon sokat gyakorolta ráadásul elkezdte élvezni a hason fekvést, elnézelődött. Hogy miket játszottunk még, mindenre azért nem emlékszem. Sétálni napi 1x voltunk délelőtt, a második alvása idejében. Február volt amúgy de nagyon enyhe, minuszok egyáltalán nem is voltak.
2017. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggel 6-7kor kelt evett.aztán visszaaludt(jobb esetben) majd 9-10 körül megint eves,tornára mentünk majd ott aludt ha ugy gondolta.hazajovetel kb 12-13 óra fele evés majd séta(kora nyár volt nem volt hőség) 16-17 körül ujra evés,játék(odafekszem hozzá és odaadom neki a csörgőket elmondom milyen színük van,énekelek neki,meggyurtam,tornaztattam,beultettem az ölembe és ott szórakoztunk,zene hallgatás) este újra séta és 21 körül utolsó evés.kb Ennyi.

5*180ml tápszer és jobb esetben legalább 4* 30perc alvás.éjszaka végig aludt már!

2017. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hatkor eszik. Visszalszik fel 8-ig. Utana atoltoztetem, seta. 10-kor megint eszik, ekkor ebedet fozunk.. kozben van a mondokazas, enekles..sokat megtanulok estenkent. Kettokor kint vagyunk az udvaron, hatkor elmegyunk setalni negyesben (apa, anya, gyerek, kutya), 10-kor furdes, alvas
2017. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!