Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a fogzás miatt...

Lehet, hogy a fogzás miatt ütögeti a babám saját magát?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 1 éves, valószínű jön az első kis őrlő, vagy a szemfoga, mert minden rág és nagyon tol hátrafelé. Első 8 fogacska kint van, amiből 4et eléggé megszenvedtünk. Volt láz, éjszakai sírórohamok stb...most új szokása kb 2 napja, hogy ütögeti a fejét, mintha pofozgatná magát. Sokat piszkálja a fülecskéjét is, akkor is mikor álmos, akkor is ha fáj a foga. Múltkor nézte a doktornéni, azt mondta a foga miatt piszkálja, meg azért mert csak ott van és felfedezte, nem volt neki begyulladva. Akkor még ugye nem csapkodta magát, ez újkeletű dolog, ráadásul ugye pont hétvégén. Mennyire aggódjak, vagy mennyire természetes ez ilyen kicsiknél? Olvasgattam a témában, de inkább tapasztalatokra lennék kiváncsi
2022. febr. 6. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
A fiam is 1 éves. 1-2 hónapja ő is csinálja, hogy üti a fejét, de csak ritkán. Nem jött ki azóta foga, úgyhogy ő nem azért csinálja. Szerintem inkább csak felfedezi, hogy ilyent is lehet, mert nem rég kezdte azt is, hogy fel akar tenni a fejére ezt-azt. Amúgy ő már egész pici kora óta ha álmos, piszkálja a fülét és a haját.
2022. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is egy éves a lányom. Ő is néha ütögeti a fejét és ő is fogzik nagyon. Egyszerre jön 4 foga, mindent rág, valamint nagyon nyűgös mostanában szegény.
2022. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!