Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Citromfu tea velemenyek?...

Citromfu tea velemenyek? Segit a babanak, hogy nyugodtabban aludjon? Tejtermelesre jo hatassal van?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy segit a babanak a nyugodtabb alvasban. Valakinek tapasztalata? Segit? Eleg ha en iszom vagy a baba issza?

2022. febr. 7. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Urban legend.

Mennyi idős?

A tejtermelést azt segíti ha minél többször van cicin a baba. Iszsz szoptatás a legjobb.

Én 6hós kora előtt semmiképp sem adnék a babámnak teát. Fiam lassan 1 éves lesz éz csak vizet kapott eddig pluszba. Az pedig biztos nem fog az ő alvásán segíteni ha te teát iszol. Más megoldásra van szükség vagy csak időre.

2022. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Attól is függ,hogy mekkora baba.4-6 hónapos kor előtt biztos,hogy nem kaphat akármit.Esetleg egy kis vizet vagy kimondottan csecsemőknek való teát,az se feltétlenül jó neki rendszeresen..(Mecsek pl)
2022. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
A citromfű tea nyugtató, vérnyomáscsökkentő. Te ihatod, ha szükséged van rá, de a babának ne adj (a legújabb ajánlások szerint még vizet se kell adni), bár ha iszod, valamennyi biztos átmegy belőle. Tejtermelésben annyira segít, mint más folyadék.
2022. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Engem megnyugtat a citromfű tea, jobban alszom tőle, az ízét is szeretem, így simán megiszok egy bögrével, ha kedvem tartja. Nem vettem észre, hogy a babámra hatással lenne, ellenben pl. egy erős kávét simán észreveszek rajta.

Direktbe nem adnék neki. :)

2022. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

10 honapos elmult eddig csak vizet kapott de annyira rossz alvo 3-4 honapos kora ota… az egyik csoportban olvastam a citromfu tea nagyon jo alvasra meg nem probaltuk de akkor felejtos igy.

Halolajat kezdtunk el szedni mind a ketten elvileg az is segithet de lehet tenyleg csak a ido lesz a megoldas

2022. febr. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!