Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 4-5 hónap környékén...

Akinek 4-5 hónap környékén kezdett el nyűgösködni a babája, mikor lett könnyebb?

Figyelt kérdés
Hamar felidegesíti magát pl egy adott játékon vagy unatkozik vagy álmos
2022. febr. 7. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában lett könnyebb, hogy tud már kúszni (7 hónapos). De ez mindenkinél így van, ahogy el tud jutni másik játékhoz, akkor le fogja kötni magát :)
2022. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet a fogcsírák is mozognak, illetve nem tudom oltás nem-e játszik közre? Meg a mostani szeles, frontos idők is megviselik a babákat.

Kitartás, mindig lesz jobb és néha nehezebb időszak!

2022. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb? Ez sose lesz könnyebb, csak másképp lesz nehéz 😂
2022. febr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ekkora. Nappal hál isten nincs változás. De az éjszakák borzalmasak.


Eddig 1x kelt, most ott tartunk, hogy 1ig alszik, onnan vergődik, csapkolódik, csak velem alszik akkor is fél óránként kel. Folyamat cicin lógna, a cumit amit eddig szeretett kiköpködi. Borzalom.

2022. febr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!