Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok babátoknak babakekszet...

Adtatok babátoknak babakekszet 6 hós kora előtt? Szerintetek adhatom a 4.5 hónapos tápszeres babámnak? Egy hónapja eszik almát, barackot, körtét, kruplit, mindent imád.

Figyelt kérdés
Nekem ma mondta anyukám, hogy már 4 hósan adott nekem kekszet, amit Ő sütött. Persze volt benne cukor is, meg tehéntej, ahogy az annak idején szokás volt. Semmi bajom, sose volt, babaként sem. A babakekszben meg nincs ilyesmi.
2010. szept. 10. 20:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 hónaposan adtam neki először babakekszet, és úgy, ahogy te is szeretnéd, gyümibe összeturmixolva. Azért döntöttem úgy, hogy korábban adok neki, mert a gyümivel egyszerüen nem lakik jól, még akkor sem ha krumpli is van benne. Szereti, nincs gond az etetésnél, de még egy jó nagy adag után is sír fél óra múlva hogy éhes, és még megeszik majdnem annyi tápot, mintha mást nem evett volna.

Az én kicsim is evett mindent amit felsoroltál ennyi idősen. Annyira nem értek egyet evvel a dologgal, hogy hírtelen leterheljük minden szarral a gyomrát. Nem hírtelen, 4 hónapig anyatejes/tápszeres volt, és a többit is fokozatosan vezettük be. Igenis hozzá kell szoknia, hogy előbb utóbb nem csak a tápszer lesz az étke.

Szerintem megpróbálhatod, először csak kicsit tegyél bele, aztán napról napra növelheted az adagot.

2010. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!