Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha egy 3 hónapos baba...

Baj ha egy 3 hónapos baba elvan egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek ne nézztek teljesen zakkantnak.


Eléggé aggódom mert mindenhol azt olvasom hogy más babája alig van el egyedül, sír, kézben akar lenni ilyenek.


Az én lányom viszont szinte alig sír,és a kiságyban is akár 1-2 óráig is el tudna lenni. Nézi a racsvedo mintáit, meg a forgot stb. A játszószőnyegen is ha leteszem akkor simán elvan csendben,nezelodik. Ha oda megyek hozzá látszik hogy örül nekem de én mégis aggódom hogy nem kellene-e többet jeleznie hogy velem akar lenni. Sírni is csak akkor sír ha éhes vagy fáj valamije. Bár múltkor majdnem 5 óra elteltével kezdte jelezni hogy éhes és akkor se ordított csak nyavogott. Tapszeres egyebkent.


Mindenki azt mondja örüljek neki de azért én mégis aggódom kicsit .


Félek hogy ez nem normális és valami idegrendszeri baja van akár.:(


Köszönöm a választ.


2022. febr. 18. 10:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Picit megnyugodtam. A fejlődéssel eddig nincs gond. Egyébként nagyon figyelmes, mosolygós baba. :)

2022. febr. 18. 16:04
 12/12 anonim válasza:
nem, én is elvagyok egyedül pedig 336 hónapos múltam
2022. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!