Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van egy egyedül a 3...

Mennyit van egy egyedül a 3 hónapos babád?

Figyelt kérdés
Az enyém nem sokat, napi 3x10 percet, a maradék időben szórakoztatni kell.
2016. jún. 14. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy érted az egyedült. Én viszem magammal játszószőnyegen vagy pihenőszékben mindenhová, ahol dolgom van. Szépen eljátszik magában, ha elkezd nyűgősködni, akkor odamegyek bohóckodok neki egy kicsit, kicserélem a játékait vagy elkezdek énekelni neki. Így szinte bármeddig elvan, én meg tudom csinálni a dolgomat, ő pedig lát engem és tudja, hogy ott vagyok, ha kell.
2016. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amennyit csak bír...3 hónaposan ez kb. 2-3*30-40 perc volt.
2016. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk így néz ki:


Reggel 8-kor kel, fürdés, evés, pelenkázás. Ezeket jól viseli, de ugye ezek alatt "szórakoztatjuk" őt. Aztán alszik 11-ig. Evés, pelenkázás. Utána séta alatt vagy alszik vagy nézegeti a játékokat. Délután itthon a játszószőnyegen gyakorlunk, szórakoztatom kb. 1 órát, aztán alszik vagy eljátszik egyedül. Megint alszik egyet, 3-kor evés és pelenkázás. Aztán megyünk az apjáért, babakocsiban eljátszik, nézelődik, nézi az embereket (magas a babakocsink). Este 7-ig még kicsit visszaalszik, akkor van etetés, pelenkázás, és utána már nem alszik el fél 10-ig. Abban az időben énekelünk, sétálunk, játszószőnyegezünk vele, de amúgy ellenne magában, de mi szeretünk vele csinálni dolgokat.:) Akkor este van az utolsó etetés és alszik reggelig.


De ő kezdettől nyugodt, nem sírós baba, inkább olyan, mint mi vagyunk. Szerintem ez alkati kérdés.

2016. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mostmar szerencsere egeszen sokat. Mostmar kezd alakulni neki a 3 fix alvas, ezek kozott en is vagy lerakom a jatszoszonyegre, ha megunja, a hatara forditom, ha ezt is megunja berakom a pihiszekebe. Ha mar nagyon nyuglodik, kicsit foglalkoztatom. Ha epp eves ido van, akkor eszik, utana vagy alvas jon, vagy ujra megnyugszik, es le lehet rakni. Nalunk nagy elony, hogy van 2 novere, akik egesz nap szorakoztatjak, igy gyakorlatilag barmit meg tudok mellette csinalni. Ha latom rajta, hogy faradt, es aludna, felkapom, mar helyezkedik is alvopozicioba a kezemben, kap meg par percet, es viszem az agyaba. Altalaban 2 rovidebbet (30-40 perc) alszik delelott es delutan, es egy hosszabbat (kb2-3 ora) del korul. Ha tul koran kel akkor delelott ketszer is alszik fel orat, de a tobbi kb ugyanaz.
2016. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Naponta kb 2-4x 15-30 percet, neha tobbet (lassan 4 honapos), szinten a jatszoszonyegen, meg a pihenoszekben. Van, hogy ennyit sem, es ott kell lennem. En nagyon szeretnem onallo jatekra szokatni, de sokszor kell, hohy minimum lassa, hogy ott vagyok.
2016. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en fiam egy percre se volt el egyedül ebben a korban. Sírós, hasfajos baba volt. Azt hittem becsavarodok. De kárpótolt az élet, ma mar egy igazán nyugis, kedves nagyfiú aki remekül eljatszik egyedül is. (14 hónapos). Ugyhogy akinek a babája nincs el, az se adja fel a reményt :)
2016. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk az enyém már 8 hónapos, de 3 hónaposan akkor vittem csak magammal a házban mindenhova, ha nyűgös volt, ha igényelte. Mondjuk nálunk az amerikai konyhás nappaliból rám lát, ha főzök. Ő a mai napig elég sokáig el van egyedül. Most reggel fél 7 óta fent vagyunk, megetettem, tisztába tettem, leraktam a játékai közé a habtapira és kb. kétszer kellett odamennem hozzá a több,mint egy óra alatt. Addig intézem a "Nagyot", apának étel csomagolás stb.

De én nem is értek, most már így a második gyereknél egyet azzal,hogy a babákat folyamatosan szórakoztatni kell. A Nagynál még ezt csináltam, nagyon sokáig nem is tudott játszani magában, nem volt el.

2016. jún. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!