Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor/minek a hatasara dontott...

Mikor/minek a hatasara dontottetek ugy, hogy akar elso, akar tobbedik gyereket vallaltok?

Figyelt kérdés
Teljesen belso erzesbol jott, korabbi elhatarozasbol fakadt, vagy valtoztak az eletkorulmenyeitek?
2022. febr. 19. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Korábbi elhatározásból, ami belső érzésből.


Aztán lemondtam róla

Majd mégis úgy gondoltam/ tuk, hogy legyen, ahogy 24 èvesen megálmodtuk.

Anyagiak biztosabbak lettek, de ez sem különösebben változott, mert az árak meg elszálltak.

2022. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már egy jó ideje bárhol babákat látok elérzékenyülök és csak ekörül forognak a gondolataim. A páromnak is mondogattam.. Nemrég viszont eljutottam arra a szintre, hogy üljünk le és beszéljünk és mondtam neki, hogy én nem félév múlva meg majd jövőre, hanem most szeretnèk belevágni.. legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy ő is ezen gondolkodott mostanában és vágjunk bele.. 😊
2022. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Én tudtam, hogy ahogy lehet gyerekem nekem lesz, így 18 évesen szültem, örököltem sajnos, így a lényeg meg volt.

20 évesen jött a tesó kicsit előbb mint terveztük, de hogy 2 vagy 3év mindegy.

Én mindig három gyereket szerettem volna a 3.at nagyobb kor külömbséggel, de a férjem nem akart csak kettőt.

A körülmények is 2 gyereket engedtek, így elnyomtam.

37 voltam mikor jobban alakultak az anyagiak, gondoltam már elkéstem, ekkor a 42 éves ismerős mondta, hogy terhes, akkor bekatantam és úgy voltam 40 ig ha sikerül jó lenne a 3.

A férjem nem akart, de mivel én nagyon nem tudtam túl lépni, engedett.

4 hóval a 40.szülinapom előtt született meg a fiúnk, lassan 3 éves, és egy csoda.

A férjem szerint is a legjobb döntésünk volt, hogy itt legyen.

2022. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig is szerettünk volna babát, csak a körülmények nem voltak ideálisak. Amint megteremtettük a biztos lábakat, úgy döntöttünk, hogy jöhet. Szóval kb. mindhárom vázlatpont igaz ránk. :)
2022. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig is 2 gyerek gyereket szerettem volna. Szerencsere ferjem partner volt ebben is, es jo apa. Igy jottek sorba
2022. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!