Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is kevés a barátnő...

Szerintetek is kevés a barátnőm 3 hónapos kislányának a súlya?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Barátnőm kislánya 3 kg-val született, most 3 hónapos és 4 kg.

Azt mondták neki,hogy ha ennyire nem gyarapszik a súlya,további vizsgálatok kellenek

A teje nem tápláló,adjon a babának tápszert,ezt mondták neki

Volt-e valaki igy,hogy nem hízott a babája? Milyen vizsgálatokra számíthat?


Irtak fel ugye tápszert is,de barátnőm teljesen elzárkózik ettől,nem akarja adni a kislányának

Szegény baba rengeteget sír,látszik rajta hogy gyenge,mintha most született volna,még a fejét sem tudja megtartani,látszik rajta,hogy éhes,és megszakad a szívem


Nekem is van kislányom,és nagyon aggódom érte,hogy valami baja lesz


2022. febr. 20. 12:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
70%
Majd a védőnő és a gyerekorvos megoldják, nem igazán értem neked mi közöd van ehhez. Ott a saját gyereked,vele törődj.
2022. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Barátnőm kért meg,hogy kérdezzem meg itt,mivel regisztrálva vagyok

Mivel a keresztlányom lesz másfél hónap múlva,van pici közöm hozzá

Ugy ahogy neki is az én lányomhoz,ő a keresztanyja

Egy család vagyunk,és azért az ember aggódik

2022. febr. 20. 13:07
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen kevés, de így láthatatlanba csak azt tudom tanácsolni hogy akkor tényleg próbálják meg a tápszert. Most attól nem lesz rossz anya, hogyha nem tudja anyatejjel etetni.
2022. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%
Az meg hogy ettől elzárkózik az anya..hát istenem. A saját gyereke egészségéről van szó.
2022. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés.

De a státusz vizsgálatok alkalmával az orvos nem mondott semmit neki?

2022. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem akar tápszert, vásárolhat donor anyatejet is, amennyiben a sajátját nem sikerül felszaporítani. De nem tenném kockára a babám egészségét a saját egóm miatt, hiába akarnék kizárólagosan szoptatni.
2022. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3180-nal született, 2830-ig lement a súlya, aztán az azt követő két hónapban hízott kb 900-900 grammot, szóval 2 hónaposan 4,6 kiló volt. 3 hónap alatt 1 kiló hízás elég kevés, nyilván nem véletlenül írta fel az orvos a tápszert. De ha neki nem hisz, random idegeneknek fog?
2022. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem az ilyeneket.

Venne egy cumisüveget, meg egy doboz tapszert és kiderülne, hogy tényleg a tej kevés. De nem, mert a tapszer az olyan mint a heroin, az anyatej meg a mennyei manna.

Inkább üvöltsön meg ne fejlődjön a gyerek.

2022. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%

“Szegény baba rengeteget sír,látszik rajta hogy gyenge,mintha most született volna,még a fejét sem tudja megtartani,látszik rajta,hogy éhes,és megszakad a szívem”


Nyilván ezt is kérte hogy írd bele igaz?

Még egy jó szándékúnak álcázott kotnyeles barátnő.

2022. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
20%
Mennyit van mellen?
2022. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!