Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is kevés a barátnő...

Szerintetek is kevés a barátnőm 3 hónapos kislányának a súlya?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Barátnőm kislánya 3 kg-val született, most 3 hónapos és 4 kg.

Azt mondták neki,hogy ha ennyire nem gyarapszik a súlya,további vizsgálatok kellenek

A teje nem tápláló,adjon a babának tápszert,ezt mondták neki

Volt-e valaki igy,hogy nem hízott a babája? Milyen vizsgálatokra számíthat?


Irtak fel ugye tápszert is,de barátnőm teljesen elzárkózik ettől,nem akarja adni a kislányának

Szegény baba rengeteget sír,látszik rajta hogy gyenge,mintha most született volna,még a fejét sem tudja megtartani,látszik rajta,hogy éhes,és megszakad a szívem


Nekem is van kislányom,és nagyon aggódom érte,hogy valami baja lesz


2022. febr. 20. 12:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
52%

Nem,az a baj hogy hazudsz össze-vissza és folyamatosan változtatod a történetet,hogy ne jöjjön ki belőle szarul,ne tűnjön olyan felelőtlennek mint amilyen.

Legalább ott voltál értelmiségnek,hogy megkínáld azt a gyereket valami laktatóval is,ha már az anyja nem képes rá.


De hiába a történet kerekítés ez egyértelmű volt a kezdetektől fogva:

Nem fejlődik a gyerek és észre is vették,de az anyja meg nem akart tápszert adni.Most odáig fajult a dolog,hogy kórházi kivizsgálásra van szükség,mert azthitte majd a rossz étvágy átmegy rajta.


És ne fogjuk már a dokira,jó? Ha én látnám,hogy nem fejlődik a gyerekem nem az ő bele egyezésére várnék,hanem elmennék megvenni én magam a tápszert neki.

Ha nem tudod melyiket kell egy Google keresés is kidobja,hogy az anyukák mit ajánlanak,vagy ugyan így itt meg lehetett volna kérdezni.

Beba pl drága,de ilyen picinek főleg ilyen indokkal simán minden gondolkozás nélkül megvenném.

2022. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

30. 3000 grammal született,kiskönyvében nincs feltüntetve,hogy mennyivel hozták haza,de biztos csökkent a súlya,mint majdnem minden babának,ami természetes

Pénteken mérték, 4000 gramm van beirva a 3 hónapos státusznál

Nincs cumija a kislánynak,ma kapott elöször cumisüveget,amit egyből el is fogadott (Mam)

Van elég kakis,pisis pelusa

2,2 és fél óránként mellre rakta

Lactogen Harmony tápszert irt fel a doki, nem kell google,ismerek majdnem minden tápszer fajtát,nekünk a Milumil vált be az elején,majd a Bebát kapta a kislányom,de nekem is felirták,soha nem vettem az orvos tudta nélkül tápszert,mert ő tudja melyik a jó,meg a babától függ...valamelyik babának lehet szorulása lesz egyes tápszerektől,ki kell tapasztalni,hogy melyik lesz jó


Az imént is cicilt,és kapott másodjára tápszert,150 ml evett meg

2022. febr. 20. 18:39
 33/39 anonim ***** válasza:
50%

cicilt.


Óbakker, hova süllyedsz még?

2022. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Hát jobb a cicilt,mint hogy szopott,mondjuk ez csak az én egyéni veleményem,a cicilés sokkal szebb,mint a szopott

Szopni a kölyökkutya szopott


Bele kell kötni minden szavamba,az ilyen embereket,le kellene tiltani innen,akik csak fikázzák az embert

2022. febr. 20. 18:49
 35/39 anonim ***** válasza:
64%
Téged kéne
2022. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Én csak segítséget kértem,és segítseget adtam másnak,jó nagy bűnöm van

Ha ez a mai világban ennyire baj,akkor tényleg mindenki megérdemli a sok sok rosszat,megérdemli a rossz sorsot

Sajnálom,hogy vannak ilyen emberek

Én olyan családban nőttem fel,ahol mindenki segít a másiknak,számomra ez a természetes,és azért is fura,hogy néhány ember,hogy tud ennyire rossz indulatú lenni...

2022. febr. 20. 20:24
 37/39 anonim ***** válasza:
80%

100%

"Én csináltam meg a tápszert,egész nap, tegnap is,és ma is, a férje is,az anyukája is már ezen vitáznak,hogy miért nem ehet tápszert...mit kinlassza a gyermeket,és ezért kért meg,hogy OKÉS,akkor kérdezzünk meg más anyukákat"


"A doki már 1 hónapja felirta a tápszert,és ki is volt váltva,csak a nagy okoskodó rokonság,mentek babalátogatóba,meglátták a tápszert,hogy tápos baba?jaj,egészségtelen,aki ezt adja az nem anya...az egy méreg,ilyen szöveg,még a saját apja is kiosztotta,férfi léttére..."


Végig olvastam én is a kommenteket. Ez a két kijelentésed üti egymást de nagyon. Meg tudod magyarázni miért írtál két félét? Ezért tűnik kitalációnak a sztorid.

Én annyit tudok még hozzà szólni hogy ha 2, 2 és fél óránként tette mellre a babát a barátnőd akkor az nem igény szerinti szoptatás. Én úgy szoptatok (már fél éves lassan a fiam) és bizony volt olyan hogy óránként kérte a cicit egy nap. Ha barátnőd továbbra is fixen fix óránként eteti akkor az nem igény szerinti és nem tud beállni a kereslet kínálat mert a baba lehet (valószínű) többet enne.

2022. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
64%
A baratnod nem igazán járt utána a szoptatásnak. Persze oszton, oke. Csak akinek nehez felszaporitani a tejet, annak sajnos keves az a tudas amivel jelenleg bir. Kapasbol 2 dolog.. iszsz babanal nincs idokorlat szopinal illetve nem adunk vizet neki. Amit gondolom cumisüvegből kapott ... Lattam h irtad, hogy nincs neki,de van egy olyan sejtésem, hogy azert befigyelt neha..
2022. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Azóta 14 hónapos lesz, 8100 gramm. És járnak fejlesztésre. Le van maradva mozgásilag.
2023. jan. 3. 14:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!