Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is kevés a barátnő...

Szerintetek is kevés a barátnőm 3 hónapos kislányának a súlya?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Barátnőm kislánya 3 kg-val született, most 3 hónapos és 4 kg.

Azt mondták neki,hogy ha ennyire nem gyarapszik a súlya,további vizsgálatok kellenek

A teje nem tápláló,adjon a babának tápszert,ezt mondták neki

Volt-e valaki igy,hogy nem hízott a babája? Milyen vizsgálatokra számíthat?


Irtak fel ugye tápszert is,de barátnőm teljesen elzárkózik ettől,nem akarja adni a kislányának

Szegény baba rengeteget sír,látszik rajta hogy gyenge,mintha most született volna,még a fejét sem tudja megtartani,látszik rajta,hogy éhes,és megszakad a szívem


Nekem is van kislányom,és nagyon aggódom érte,hogy valami baja lesz


2022. febr. 20. 12:57
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Igen,kap minden nap D vitamint,és a K vitamint is biztosan megkapta a kórházba,majd rá egy hétre beadták neki,utána azt hiszem 1 hónaposan,azóta havi 1szer kap,mig meg nem kezdődik a hozzátáplálás


Nekünk máshogy volt,mert tápszeres volt a gyermekem


Én nem jegyzetelek,nem én vagyok az anyja

Barátnőm mindent felír,és nyomon követi az orvos,még az is fel van irva,hogy mikor kakil,mikor kap pár korty vizet,mennyit van a levegőn stb.szóval ilyen szépen jegyzeteli


Hát nagyon remélem,hogy megoldódik a próbléma,ha elolvasnátok figyelmesen,tényleg mindent leirtam részletesen,hogy miért is irtam ki a kérdést


A kivizsgálást ugysem usszák meg

De reméljük péntekig gyarapszik a súlya

2022. febr. 20. 15:17
 22/39 anonim ***** válasza:
87%

Mert szerinte azért létezik a tápszer,azért árulják még a patikában is és azért ajánlja az orvos az alultáplált babájának,mert sz*r és le akarják mérgezni a gyereket vagy mi?

Ilyen sík hülye nőket te..inkább elnézte,hogy nem fejlődik a gyereke csak ne tápszert kelljen adni.Miért ki fog megszólni kis csillag? És az fontosabb amúgy is,mint a gyerek egészsége? Kit érdekel,hogy ki szerint rossz a tápszer,ha szakemberek és patikák is azt ajánlják,hogy használd ha az anyatej nem jó vagy nincs? Majd a Julika fog sz*pni a kórházban hónapokat,hogy helyre jöjjön a gyereke? Nem.Akkor kit érdekel a Julika véleménye meg hogy ő mennyivel jobban csinált bármit is..


Hát ilyenkor én teljesen megértem,hogy mire kell a védőnő..

2022. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Nagyon jó,hogy vannak,az biztos,de itt a doki a fontosabb,ő figyel mindent,mindent ő csinál

Pl.hozzánk egyszer sem jött,mert tudta,hogy fejlődik szépen a kislányom,meg is mondta,ha nem haragszom nem jön,ha gondom van hívjam,vagy irjak messengeren


Mert ő inkább a kismamákkal foglalkozik

2022. febr. 20. 15:27
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez olyan kamuszagu🤔

A doki olyat nem mondhat hogy marpedig muszáj anyatejet innia. Nekünk egyszer sem esett szó ilyenről, tápszert kapott és soha nem volt gond vele.

2022. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondhatja az,hogy mindenképpen anyatejet kell innia.

Támogathatja a szoptatást,de főleg mikor már ekkora a gond nem mondaná,hogy nem ír fel valamit neki..

2022. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu?

Mindenki azzal van megb@szatva,hogy anyatej kell a babának,a barátnőm igy is nagy nyomás alatt van,mert vannak akik elitélik,hogy nem szoptatná a gyermekét

A doki már 1 hónapja felirta a tápszert,és ki is volt váltva,csak a nagy okoskodó rokonság,mentek babalátogatóba,meglátták a tápszert,hogy tápos baba?jaj,egészségtelen,aki ezt adja az nem anya...az egy méreg,ilyen szöveg,még a saját apja is kiosztotta,férfi léttére...hiába én is azt adtam,nem érdekelte a barátnőmet

És a barátnőm e miatt nem nyúlt a tápszerhez,hogy megfeleljen a sok idiótának,mert első gyermek és könnyen befolyásolható

Én ehhez kevés voltam,azért is irtuk ki a kérdést

Sajnos van ilyen,de legalább már ma evett a kérdés kiírása után 2 dl tápszert,azóta csend,és nyugalom van

Csak a barátnőmnek is meg kell erősödnie,látszik rajta,hogy nagyon gyenge lelki állapotban van,a hormonok is rátesznek

24.Attól,hogy te nem hallottál ilyet,vagy nem voltál ilyen nyomás alatt,attól még igaz,és más lehet még ilyen helyzetben,s nem kamu


Volt olyan itt a városban,hogy anyós após megtudta,hogy tápszeres az unoka,és lehordta anyukát minden rossznak,hogy hogy tehet ilyet a saját gyerekével...

Vannak ilyenek,sajnos,bár ne lenne,mert sok első gyermekes anyuka,azt sem tudja,hogy mit csináljon...

2022. febr. 20. 16:27
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
12, az hát. Múlt héten meg kövér volt a barátnő gyereke...
2022. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

"Én csináltam meg a tápszert,egész nap, tegnap is,és ma is, a férje is,az anyukája is már ezen vitáznak,hogy miért nem ehet tápszert...mit kinlassza a gyermeket,és ezért kért meg,hogy OKÉS,akkor kérdezzünk meg más anyukákat"


"A doki már 1 hónapja felirta a tápszert,és ki is volt váltva,csak a nagy okoskodó rokonság,mentek babalátogatóba,meglátták a tápszert,hogy tápos baba?jaj,egészségtelen,aki ezt adja az nem anya...az egy méreg,ilyen szöveg,még a saját apja is kiosztotta,férfi léttére..."


Azt se tudod mit beszélsz már.Honnan van ennyi felesleges szabad időd és miért jó erre elb*szni..

2022. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Mert itthon vagyok én is a 2 éves kislányommal,azért van sok szabadidőm,én nem csavargok,hanem segítek a lányom keresztanyjának,akivel 28 éve vagyunk barátnők,szomszédok,ovis korunk óta,ez az alap,vagy ti nem segítettek semmit senkinek? Nem tudom mi hihetetlen

Az is baj,ha az ember segít? Az eszem megáll 😃 az,hogy ugy tünik,hogy össze vissza irok,az azért van,mert gyorsan irtam

Azt gondoltok,amit akartok,a segítő szándékú embereknek köszönjük a választ,aki kamunak gondolja,nekik is,mindenképp irok majd

2022. febr. 20. 17:07
 30/39 anonim ***** válasza:
62%

Ha sikerult a tejet felszaporitani, a baba igenyeinek, az kizart h az nem taplalo. Ez baromsag, akarki is mondta. Ott mar elobb fenn akadhat a dolog, hogy nem sikerult a beallitani a kereslet kinalatot. Igeny szerint szopott a baba? Kapott cumit, vagy cumisuveget? Nem utasitja el a mellet? Van eleg pisis es kakis pelus? Pontosan hany grammal hoztak el a korhazbol, es pontosan hany gramm most?

En megkuzdottem h szoptatni tudjak, es ebben nagyon sokat segített, hogy az igeny szerinti szoptatas pontos "szabalyait" igyekeztem betartani. Ha ezek mellett sem all be keresleg kinalat, sajnos van ilyen, akkor kell tapszer!

2022. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!