Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások mikor mellszívóznak?...

Mások mikor mellszívóznak? Hogyan fér bele a napotokba?

Figyelt kérdés

2 és fél hetes a babám és már most úgy érzem h semmire nincs időm (ma is csak megnéztem h mit nem fogok ebédelni), ez pedig csak rosszabb lesz, ha egyre többet lesz ébren.

Ti milyen napszakokban mellszívóztok?

(Amikor a baba alszik vagy én is alszom, pakolászok h rend legyen vagy rajtam tud csak aludni, jobb esetben sikerül ennem valamit.)


2022. febr. 23. 17:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Telefonozni csak azért tudok mert rajtam alszik, viszont ebben az ülő-fekvő pózban nem tudok mellszívózni :(
2022. febr. 23. 17:14
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Miért mellszívózol?
2022. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Leginkább semmikor :) 2 gyereket szoptattam igény szerint, még csak mellszívóm sem volt soha.
2022. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

1. Babàval a szoptatás utàn közvetlenül


De nagyon gyorsan abbahagytam


2. Babánàl el sem kezdtem



( nem véletlenül olyan drága az anyatej, és fizetnek sokat, de még így sem lehet könnyen szerzett pénznek nevezni)

2022. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem írtam oda a kérdésbe, hogy azok a válaszok érdekelnek akik mellszívóztak 😊


Mellfájdalom miatt kell pótlást adnom. (Többen is nézték a babát, vele minden rendben van, jól csatlakozik, szépen szív. Az én melleim túlérzékenyek -mégcsak nem is sebesek, csak simán fájnak. Mellszívózás után is sajognak, úgyhogy szinte biztos h nem a babával van a gond.)

2022. febr. 23. 17:22
 6/19 A kérdező kommentje:
Na igen, szoptatás után esélyem sincs mellszívózni 😥
2022. febr. 23. 17:23
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Szoptatás után.De nyílván az enyém mellett ez kivitelezhető volt,mert etetés után nem sokkal ő elment aludni,így bedobtam egy levest,közben ittam és fejtem hol géppel hol kézzel,ahogy kényelmes volt épp.

De ne görcsölj rá ha nem megy se katasztrófa,tudom hogy fontos a szoptatás de nyugodtan adhatsz pótlásképpen tápszert is.

Ha kimerült vagy és enni sem tudsz rendesen a maradék tej is elszállhat.

2022. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7 azon gondolkodtam én is, hogy lehet nem kellene erőltetni a fejést, de félek, hogy elmegy a tejem, ha nem fejek. De nem tudom h ha minden étkezésnél van szopi is, vagyis a tápszer csak pótlás, akkor is el tud menni?

Meg bűntudatom is van, hogy nem fejek, hanem a "könnyebb úton" gondolkozok 😕

2022. febr. 23. 18:15
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
En elhagynàm a mellszívózàst. Csak magadat szivatod. Ha kb. 2 hònapos koràig nem múlik el a mellfajdalom, nem csökken, semmilyen pòzban nem enyhèbb akkor àtgondolnàm, hogy vàllalom-e a szenvedèst a szoptatàsèrt.
2022. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Én nem tudtam szoptatni sajnos, de tejem volt azért, de potolni kellett. Nagy volt az elhatározás, hogy na majd mellszívóval adom neki.

Hát pár hétvalatt rájöttem, hogy ebbe beleőrül az ember. Mégsem lett akkora mennyiség, viszont azt is félórákig szívtam. Mire végeztem már ébresztenem is kellett az etés miatt (sárgaság miatt).

Azóta tápszert eszik,ez az én kényelmem, de szerintem magadra is kell gondolni.


Esetleg bimbóvédőt próbáltál?

Ne legyen szerintem bűntudatod emiatt. :)

2022. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!