Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek volt sírós a babája?...

Lyoni kérdése:

Kinek volt sírós a babája? Meddig tartott? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz sírós alatt?
2022. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Fiam hasfájós volt, így amiatt is sírósabb volt illetve az alaptermészete is ilyen nyűgösebb.

Igényli a közelséget, azt, hogy ott legyek mindig mellette. Ez a gyakorlatban úgy néz ki, hogy 1éve minden nap sírósabban telik, így fejezi ki nem tetszését mindenre. Talán azóta jobb a helyzet mióta mászik, feláll, kicsit önállóbb.

2022. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A 6 évesem még most is sírós.

Nagyon érzékeny. Ha valami nem tetszik, fáj, fáradt, éhes, diszkonfort érzése van, sír.

Nagyon keményen dackorszaka volt

2022. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hasfájós volt és az izomzata is nagyon feszes volt. Az első 3 hónap után sokat javult a helyzet. De 8 hónapos koráig azért elég nyűgös típus maradt. Most már 3 éves, a mai napig elég érzékeny, de nagyon jó kedélyű gyerek. De ő is az a típus akinek ha épp nem kerek valami a világában akkor sírni kezd.
2022. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
A lányom is az volt. Az elején sokat fájt a hasa, meg az a fajta baba volt, akit nem lehetett letenni 5 percre sem, rögtön sírt. Mindig szórakoztatni kellett, ha nem volt kézben, vagy akkor is, ha játékok voltak körülötte. Akkor lett jobb, amikor elkezdett mászni, 8 hónaposan, nagyon sokat önállósodott, persze most is igényli a figyelmet, de össze se lehet hasonlítani az első fél évvel. Szerintem unalmas volt neki a világ bezárva ebbe az ügyetlen testbe :)
2022. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Azt amikor fekszik, gondol egyet és elkezd üvölteni, visítani.. pedig előtte mosolygott meg beszélgetett, illetve hogy sokszor sehogy sem jó neki. Se kézben sem sehogy, semmilyen játék, kaja sem kell. Nem lehet sehogy megnyugtatni, egyszer csak magától abbahagyja. Mitől lehet?

3 hónapos lesz

2022. febr. 28. 07:17
 7/20 anonim ***** válasza:
Passz, nekem 4 hónapos koráig akkor sírt csak ha már nagyon éhes volt, egyébként hangját se lehetett hallani. Aztán 4 hónapos korában jött egy ilyen amit te mondasz. Én próbáltam a napirenden csiszolni. Nektek ez rendben van? Most úgy látszik most megoldódik így, hogy elkezdett forogni és jobban oda tud férni a játékaihoz, ügyesebben fog már.
2022. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nekünk elején volt ilyen aztán valamivel jobb lett de most megint üvölt a semmin.

Én úgy próbálom hogy alszik, eszik, nézeget, alszik, eszik nézeget. És ha megyünk valahova azt alvás időben próbálom mert a kocsiban elalszik általában

2022. febr. 28. 08:14
 9/20 anonim ***** válasza:
3 hónapig,hasfájós volt
2022. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Lehet idegrendszeri sérülés miatt?
2022. ápr. 3. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!