Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chamomilla 9ch? Ezt adhatom...

Chamomilla 9ch? Ezt adhatom 4,5hós kisfiamnak? úgy gondolom jön a foga és már nem alszunk szinte se éjjel se napal.

Figyelt kérdés
azt olvastam erről a szerről, hogy jó fogzásra,nyűgős babának.használt ez már valakinek?
2008. dec. 16. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a Viburcol kúpot ajánlanám.Nagyon jó nyugtalanságra.

Vagy a chamomilla ch 30at naponta 2-4szet 5 golyó.E kifejezetten a fogzásnál hatékony.

Úgy gondolod,vagy tényleg jön.Duzzadt fehér íny egyértelmű jele.

2008. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, használ, legalább is nálunk bevált. Viszont mi Chamomilla 15 ch vagy D12-t használunk, az előzőtt pici vizben feloldva, a másik annyira apró, hogy elszopogatja, szereti mert édes. Amikor nagyon fájt neki, áttörés előtt, akkor este adtam neki 1 Viburcol kúpot, ettől mindig megnyugodott, szintén homeopátiás szer.

Ezek nem csak fogzásra jól, fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és nyugtató hatásuk van, mindkettőnek.

Minden jót!

2008. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a Chamomilla 15ch-t használtuk és nekünk bevált. Próbáld ki!
2008. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

és ezeket a szereket mennyi ideig lehet huzamosabb ideig alkalmazni?

fehérnek nem látom de keményebb és bedugja a kis újját és dörzsöli mintha fogat mosna.és "nem normális" a viselkedése mostanában.fáj valamije ez egyértelmű.nem a pocak,azt már végig csináltuk,tudom milyen ha az fáj.nem beteg,ma voltunk dokinál.a doki a fogára nem mond semmit, neki az létezik amit lát.

2008. dec. 16. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogzásra csak és kizárólag a 15 ch a jó,meg a viburcol.a 9 nek nagyon alacsony a 30 nak meg nagyon magas a hígítása.Adhatod heteken hónapokon keresztül nekem homeós orvos azt ajánlotta hogy 3 hónap után 1 hét szünet és folytathatom bármeddig az adását.
2008. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak:

Vegyél elő egy homeopátiával foglalkozó könyvet,pl a Homeopátia napjainkban,500Ft gyógyszertárakban,és abban bizony ott van,hogy a Ch 30at is lehet használni,csak kevesebbet,mint a CH 15öt.A ch 15öt akár negyedóránként is lehet adni 5 golyócskát.

De vannak kizárólag homeopátiával foglalkozó portálok is,ott jobban utána tudsz kérdezni.

Ilyen pl homeopatia.info.hu.

2008. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, megyek a patikába, mert szegénykém nagyon szenved
2008. dec. 17. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak.Utolsó előtti vagyok.Kifejezetten homeopátiával foglalkozó szakorvostól kérdeztem meg a www.orvostudakozo.hu-n hogy mit ajánl.És azt mondta hogy ivel nagyon agas a hígítása ezért csak 2x lehet maximum adni a 30 ch-t ezért van a 15 ch mert azt lehet adni negyed óránként is.Hidd el utána jártam.
2008. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
15 ch-t vettem.akkor most hogy adjam neki?
2008. dec. 17. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!