Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eldöntöttük, hogy örökbefogadu...

Eldöntöttük, hogy örökbefogadunk. Csatlakoztok hozzánk? Osszuk meg az élményeket, nehézségeket, tapasztalatokat

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 14:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert hozzá!!! Igazán nemes dolog örökbe fogadni, le a kalappal az ilyen szülők előtt!
2010. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:) köszönjük szépen...sajnos nem lehet kisbabánk, mert mindketten meddők vagyunk, persze egy rakat pénzért lehet, hogy az x. lombik sikerülne, de nekünk az a lényeg, hogy babánk legyen, mindegy, hogy vérszerinti, vagy sem...csak félek az egész eljárástól...
2010. szept. 12. 15:08
 3/21 anonim ***** válasza:

nincs mitől félned. Az elhatározás meg van, az a lényeg. Nem vagyok örökbefogadó szülő, de volt már hogy gondolkodtunk rajta, akkor próbáltam körbejárni a témát. Hát valóban nem könnyű és elég huzavonás a procedúra, de olvastam olyan esetről is, hogy beadták a kérelmet és rá 2 hónapra már otthon volt az újszülött picikéjük.:)

(Közben összejött a baba nálunk, azért nem indítottuk el.)

2010. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

ja, elfelejtettem írni, hogy azt olvastam újszülött babát a leggyorsabb örökbe fogadni. Nálatok van valamilyen elképzelés?

(Amikor szültem akkor is a kórházban hagytak egy kisfiút és a szívem szakadt meg szegénykéért, hogy mehetett az otthonba:( )

2010. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sok erot es kitartast kivanok,nem lesz egy egyszeru menet,de megeri.
2010. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

ahová csak lehet beadjuk a papírt, ha megvan az engedély, de én arra gondoltam, hogy magánúton is érdemes kicsit kutakodni, hátha valaki ismer valakit, aki nem szeretné megtartani...


attól félek leginkább, hogy a munkahelyről sokat kell hiányoznom: látogatások, előkészítők, vizsgálatok

2010. szept. 12. 16:41
 7/21 A kérdező kommentje:
amúgy mióta a férjem is benne van, sokkal felszabadultabbnak érzem magam, iszonyat érzés, amikor nem jön össze, hiába a gyógyszerek, semmi javulás...sőt egyszer sajnos el is halt a terhességem, borzalmas volt...nem szeretném újra átélni, márpedig az egészségügyi gondok miatt elképzelhető, hogy mégha össze is jönne a saját baba, nem tudna kifejlődni
2010. szept. 12. 16:43
 8/21 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok örökbefogadó, csak egy tipped adnék a továbbiakra. A kórházban, ahol én szültem, ott a faliújságon is volt egy levél kirakva, egy pár írta, fénykép is volt róluk, hogy nem lehet babájuk, és aki szívesen örökbe adná keresse fel őket. Ezt is megpróbálhatjátok, hátha.
2010. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Azért az tévhit, hogy egy két hónap és kapsz egy babát, ez azért nem ilyen egyszerü, mert sok meddő, jómódú házaspár van a listán, az kap babát, aki a lista élén van, ami jó pár év is lehet. Sok sikert és kitartást!
2010. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőmék örekbefogadtak!ÉS tavasszal kezdték az egészet, tudott dolgozni is,azt hiszem a tanfolyamok szombatonként voltak 6*!ÉS alátogatni, környezettanulmányon is kb 2* voltak náluk!Szóval decemberben megkapták a 6 hetes kisfiukat!Azóta nagyon boldogogk,most megy majd oviba!

Sok kitartást és mielőbbi babázást kívánok!

2010. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!