Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr. Kosztin Árpádról írnátok...

Dr. Kosztin Árpádról írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nála szültem októberben az első babámat. Nagyon meg voltam vele elégedve és a szülésznővel is. A doki, végtelenűl kedves,rendes, nem csinál fölösleges vizsgálatokat, viszont mindent megcsinál amit kérsz. Segít ha kérdezel, nagyon óvatos, mindig mondja mit miért csinál, kellemetlen lesz e, fájni fog e... stb. Mire vagy még kiváncsi?
2011. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat! Ő az Istvánban vezet szüléseket ugye? Esetleg a tarufájáról is tudnál valamit mondani? (terhesgondozás, szülés)


Nagyon köszönöm! (remélem, jól vagytok te is és a kisbaba is:-)

2011. jún. 8. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Terhesgondozás alkalmanként 10000 Ft, én csak kb. 6 hónaposan kezdtem hozzá járni, havonta 1x kell menni. Saját szülésznővel dolgozik akihez a 35. héttől kell járnod az István kórházba. Ő nem beszél pénzről, nem is kéri el, az asszisztensnél kell fizetni. A kórházban sem fogadja el, párom bement hozzá az irodába a kórházban megköszönni a segítséget, és letette az asztalra a borítékot.
2011. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, tarifa a csillagos égig mehet. Mi 50 e adtunk neki, 30 e a szülésznőnek. ( kicsit értelmetlen volt előbb, a doki nem beszél pénzről, sőt ha kérdezed zavarba jön).
2011. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!