Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Becsipogott légzés figyelő...

Becsipogott légzés figyelő egy évesnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A fiam 13 hónapos és az éjszaka kétszer is beriasztott a légzésfigyelőnk, illetve 4 nappal ezelőtt is a hajnali óràkban. Nem volt lemàszva róla de amikor megnéztem làttam és hallottam,hogy veszi a levegőt. Épp a napokban terveztem kivenni alóla egyébként de mostmàr egy ideig biztosan nem merem.A kérdésem az,hogy màsnàl is előfordult ez? Miért történt?

A védőnőnek vagy az orvosunknak szólni fogok ha ma is beriaszt.

Előre is köszönöm a vàlaszaitokat.



#baba #légzésfigyelő #1 év #légzéskimaradàs
2022. márc. 4. 09:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató ìràsaitokat.

A hàtàn feküdt szinte pont az àgy közepén ezért is aggasztó a dolog. Időközben összefutottam a védőnőnkkel és azt mondta alvàsi apnoe is lehet és ha az elkövetkező napokban is riaszt akkor érdemes lenne az orvosunkat megkérdezni róla.

Megnéztem a lapokat, nincsenek elcsúszva, ugyanùgy àllnak ahogy eddig is, és az egy év alatt ezeken kìvül egyszer riasztott be amikor 2 hónapos volt de az egyértelműen téves volt mert lemàszott róla.

2022. márc. 4. 15:05
 12/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tùlreagàlom az egészet és a hirtelen pànik miatt nem jól làttam és lemàszott róla csak az ismerettségi körömben van olyan baba aki bölcsőhalàl miatt halt meg igaz még nagyon pici volt de megràzott a dolog pedig csak làtàsból ismertem a szülőket, kb 1,5 éve történt de a mai napig eszembe jutnak...
2022. márc. 4. 15:09
 13/20 anonim ***** válasza:
Elhiszem, ez borzasztó tragédia 😥 Én is egyébként nagyon parázok tőle, de próbálok a realitások talaján maradni. Az elsősegély tanfolyamon azt mondták, hogy nagyon ritka. Mondjuk szerintem 2 a tízezerből ilyen esetben inkább gyakori :/
2022. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
milyen érzékenységre van állítva? én azt hittem, az 1 a legérzékenyebb, az 5 a legkevésbé, de kiderült, hogy fordítva...
2022. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
1-esre van àllìtva
2022. márc. 6. 10:58
 16/20 anonim ***** válasza:
nézd meg, lehet a tieteken meg az a legérzékenyebb, és egy nagyobb levegővétel utáni nagyobb kihagyás miatt is csipog
2022. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

13-as, sajnos nem olyan gyakori, gyerekkorhazban dolgozom, es bizony van.

Most volt a hetekben egy 5 honapos.

2022. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, nem olyan ritka, csak elirtam.
2022. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, ezt mondom én is, hogy szerintem is gyakori :( Ilyenből 1 is sok.
2022. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Azóta nem csipogott be de szerdàn megyünk oltàsra és megemlìtem az orvosunknak.

Úgy vagyok vele én is, hogy ha gyakori ha nem mivan ha pont velünk történik meg... Inkàbb vagyok elővigyàzatos és rohanok vele 100x az orvoshoz mint, hogy későn menjek. Hiàba nyugtatgat a védőnő, hogy ilyen idős korban ritka de akkor sem kizàrt és megtörténhet a tragédia amit fix hogy nem tudnék feldolgozni és nem lenne az az ember aki megàllìtana, hogy ne menjek a gyerekem utàn.

2022. márc. 7. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!