Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után meddig tart ez a...

Szülés után meddig tart ez a felborult hormon időszak?

Figyelt kérdés
a terhességem alatt kezdődött az izzadás,előtte nem volt rám jellemző,ha mégis megfelelő izzadásgátló használatával sose voltam "büdös".a terhességem vége felé már nagyon izzadós voltam,de még akkor se éreztem a szagát.szülés után sem változott a helyzet,sőt romlott de drasztikusan.borzalmasan izzadok és nem bírom a saját szagom elviselni,ha naponta ötször fürdöm se és borzalmasan szégyellem emiatt.Teljesen mindegy milyen izzadás gátlót veszek,semmi nem használ.meddig tart még ez az állapot???Volt valaki ilyen helyzetben esetleg akinek sikerült erre a problémára megoldást találnia?ja és 19-én lesz 7 hónapos a kislányom.tudom hogy ez nem baba kérdés,ne haragudjatok csak nem tudtam máshova írni.
2010. szept. 12. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szoptatsz-e, de ez is közrejátszik. Szoptatás abbahagyása után még pár hónap, mire rendeződik. Jó esetben.
2010. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt ilyen,de kb 1 hónapja megszünt,akkor volt 3 hónapos a lányom.Szoptatsz még?Lehet azzal is összefüggésben,én már nem szoptatok,lehet azért is múlt el.
2010. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem szoptatok már,kb egy hónapos volt a kicsikém mikor "elfogyott" a tejem.
2010. szept. 12. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez a problémám, és már 9 hónapos a fiam, 6 hós koráig szopott. Már nem annyira durva az izzadás, mint az elején, de még mindig nem állt vissza teljesen és én is napi 3x mosakszom minimum... Mondjuk lényegesn jobb, mint a legelején volt, szóval gondolom idővel rendeződni fog. Addig is kitartás!!!(és sok mosdás:)))
2010. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem ilyenem nem volt, remélem most se lesz (mindjárt szülök) de egy tippem van:próbálj izzadásgátló után/helyett hintőport használni.Elvileg jobb sokkal, egy próbát pedig megér.Még az illata is kellemes.
2010. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 9,5 hhós a lányom,mondjuk még szopik,de nagyon durva!Nekem sem jó semmilyen izzadásgátló!Már nagyon unom én is!Remélem hamarosan elmúlik!
2010. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kicsit azért "örülök" hogy nem csak én vagyok így ezzel a problémával.ezek szerint akkor maradjunk türelemmel:(

köszönöm mindenkinek!

2010. szept. 12. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapig tartott. Este a paplan alatt fáztam és közben ízzadtam mint a kacsa. Tényleg hihetetlen volt, mert reggelre tiszta víz volt a pizsim.
2010. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, de szerintem ez valami hormonprobléma lehet, mert ennek el kellett volna múlnia a szoptatás abbahagyásával szerintem. A hajad nem hullik, vagy mást nem tapasztaltál? nekem hullik, el kell menjek most már a dokihoz, csak mindig húzom halasztom a dolgot
2010. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hullik a hajam is,az viszont már nem annyira mint eleinte.a hajhullás kb 1 hónap alatt számottevően javult.
2010. szept. 19. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!