Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy kimaradjon...

Lehetséges, hogy kimaradjon egy babánál az átfordulás? 6 hós múlt és egy csak párszor próbálkozot, hiába csalom bármivel, inkább nyafogni kezd, hason sem igazán szeret. Van aknek kihagyta gyermeke az átfordulást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az atfordulas nem maradhat ki, mivel az mindennek az alapja, ott kezdodik majd, hogy kuszni kezd, vagyis elotte a labaval kezevel kalimpal, probalja tolni magat, vagy negykezabra all. Az atfordulas igenyli a legkevesebb izommunkat, ezert is megy ez leghamarabb, amig ehhez nem eleg eros, addig a tobbihe\z sem.

Lassan kerd meg a dokit, vagy a vedonot, hogy mutassanak neked gyakorlatokat, amivel segiteni tudsz a babadnak.

Egyebkent ismerosom babaja 7 honapos lesz, egy iranyba fordul, azt is ritkan, de a doki szerint semmi baja, ez meg lustasag siman.

2010. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Én 2 gyerekes anyuci vagyok, ikreim vannak, és most várom a harmadik babámat, mellesleg gyerekorvos asszisztens is, és tudom mondani, hogy ez gyerektöl függ. Teljesen nem fog kimaradni csak még nem jött el a pillanat h ezt akarná..vagy egy kicsit lusti, vagy van egy kis súlyfelesleg, vagy csak mert még nem akar!!Meglátod egy pár hónap múlva úgy fog izedni, mozogni forgolódni, hogy nem bírsz majd vele. Fel a fejjel, a temészet elvégzi a munkáját!


Sok sikert!

2010. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam sem forog, 6 hós múlt egy héttel. Átfordult már párszor hátról hasra, de nem csinálja naponta...nem értem miért, szerintem egyszerűen nem érdekli. :( Igen, más babák már pörögnek, forognak, kúsznak. De ne aggódj, majd a mieink is elindulnak egyszer! :)
2010. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan 3 évest még te sem láttál, aki hanyattfekve némán nézegeti a játszószőnyegről lógó játékokat, igaz? :o)

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy tényleg mindegyik baba más, máskor kezdi el a nagymozgásokat, de 3 éves korukra mind ugyanazokat fogják tudni. Az is, akir már 7 hónaposan feláll és lépeget, és az is, aki 10 hónaposan kezd el kúszni.

Ha a nagykönyvet vesszük alapul, azért említsd meg a dokinak, de szimplán lehet, hogy tényleg nem érdekli. Majd fogja, ha már nem lesz jó neki hanyatt, és unja már a plafont bámulni :o)

2010. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,szóval nem egyedüli eset,csakhát tudjátok mindeki ezt kérdezi meg hogy a másik babája már ezt csinál meg azt csinál,stb. és igy szépen lassan beleültették a bogarat a fülembe.Ami azt illeti nem kicsi,mert 10kg és 70 cm a husom,bizti emiatt is nem megy,bár nem is igazán akarja,de hát majdcsak,igaz!Köszi mégegyszer.
2010. szept. 13. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!