Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit veszel a babádnak karácson...

Mit veszel a babádnak karácsonyra? És karácsonykor mennyi idős lesz? A kisfiam decemberben lesz 10hónapos és nincs ötletem mit kapjon.

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 13:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk akváriumot fog kapni sok színes halacskákkal.Mivel "hal mániás"! :)20 hónapos lesz akkorra.Természetes kap majd valami kézzel fogható dolgot is,játékot,de még nekünk sincs meg mi legyen az.

Egyébként a golyópálya nálunk is kedvenc volt.

2010. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ez a golyó pálya nagyon szupi ötlet. Utána járok hol lehet venni vagy rendelni ilyent. :) Nekünk ezek a Fiscer price-os golyók meg vannak a Tesco-ba vettem 2500 ft-ért nem tudtam milyen játékhoz valók de nagyon tetszettek édes figurák vannak bennük és a lányom is imádja. (strapa bírók az tuti)

Az én lányom is 10 hónapos lesz karácsonykor és amit tuti kap az a Fischer Price-os tanulószék, a formabedobós sütis bödön, Playscool-os porszívó.

Már vettem neki apróságokat könyvet DVD-t (bár tudom azt még nem fogja értékelni, de jó lesz később) kis hercegnős hátizsákot. Már alig várom az első karácsonyát.

2010. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

:)

Komolyan azt hittem ezen csak en gondolkozok ilyen hamar de ugy tunik,hogy nem :) :) :)

18 honapos lesz karacsonykor.

Benti csuszdara gondoltunk. Azzal bent is nagyon jol el lenne. Es van egy benti medenceje amit kislabdaval teli tehetnek es igy abba csuszna bele :) Szeret jatszoteren lenni es telen biztos hianyozna neki.

Ezenkivul szankot szeretnenk. Itt Kanadaba eleg kemenyek a telek es igy biztos fogjuk tudni hasznalni.

De meg decemberig gondolkodunk rajta.

2010. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mi az a golyópálya? Kérlek, aki ismeri, linket küldjön róla! Köszi és elnézést az off miatt.
2010. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 14 hónapos lesz karácsonykor. Szánkót biztosan fog kapni, bár ha hamarabb lesz hó, akkor biztos hamarabb megkapja. Gondolkozom én is a tanuló széken, vagy valamilyen babát szeretnék.

A család gyerekei most ilyet kapnak:

[link]

2010. szept. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

17:15!

ehhez a golyópályához is azok a golyók valók, mint a dinoszauruszoshoz, és ez is tök jó lehet:

http://www.youtube.com/watch?v=bQKag8pLn_A&feature=related

2010. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez a golyópálya tök jó ötlet, teljesen rá vagyok kattanva. Több fajta is van, már szinte biztos vagyok, hogy ilyet kap a kiscsajom.
2010. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

23:11

de jó ez is. Lehet ilyent kapni itt Mo-on? Ha valaki tud linket megosztaná velünk???

Én is szeretnék ilyent a lánykámnak4 :)

Igen ezek a golyók ugyan azok!

2010. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"VAKSI" jeligére! :)


Köszönöm az e-mail-t és a linket!

Bocsánat, de nem működött valamiért a freemail, így itt válaszolok neked.

2010. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!