Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a lányom?...

Miért nem alszik a lányom? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A lányom 4 hónapos és mostanában nem akar aludni este,nappal is csak 1-1 órákat ha alszik.anyatejes és mindíg szopik rendesen és érzem is hogy kiüríti a mellem.Már egy hónapja kb hogy eszi az öklét és mindent nyomna befelé de a gyerkorvos szerint nem azért hogy jönne a foga,tehát még nem fogzik.Éjjel is most már többször kel pedig eddig olyan jól voltunk mert csak egyszer kelt de már ebből 2-3 szori kelés lett.Mitől lehet?Volt már mással is ilyen?
2008. dec. 16. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet. A fiam 5 és fél hónapos, 2 hónapos korától átaludta az éjszakát. 4 hónaposan kezdődtek nálunk is az éjszakai ébredések. Nekem azt mondták, h lehet már a fogától, védőnő ajánlott egy homeopátiás szert: chamomilla vulgaris 9ch, amiből napi egy golyót kell feloldani kevés forralt vizbe, és ettől megnyugodott a baba. Illetve fontos h nyugodt légy, és türelmes. Én elfogadtam h most ilyen, nem akarom megváltoztatni, és ő is nyugodtabb. Az utóbbi pár éjszaka már az is elég h csak bemegyek hozzá, megsimogatom, és alszik tovább.

Az is lehet h már hiányol téged. Azt is megfigyeltem h éjszaka sokszor csak teszteli h ott vagyok-e.

Türelem és kitartás!

2008. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy ezt olvastam olyan mintha az én 4 hónapos lányomról beszélnénk.

3 hónapos korában átaludta az éjszakát este 10 től reggel 6-7 ig.

Aztán péntek óta nem hajlandó aludni, éjszaka 2-3 szer felkel enni, és szopik is rendesen, utána meg nem hajlandó aludni, még minimum egy órát ébren van, nem sír, jókedve van éjjel is,csak a cicin alszik vissza sajnos.

Az én lányom is eszi mind a 2 kicsi kezét, és folyik a nyála nagyon.

Nem tudom visszaaltatni, nekem nem megy, így maradt a cicizés.

2008. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!