Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallom, hogy 4,5hós kisfiamnak...

Hallom, hogy 4,5hós kisfiamnak tele van a nózija. Porszívós orrszívóval sem jön semmi. Akkor mit hallok?

Figyelt kérdés
Doki megvizsgálta nem beteg. Nincs megfázva. De én hallom, és azt is tapasztalom, hogy nagyon nyűgős, éjszaka nem alszunk, szerintem ma nappal se fogunk. A fogára gyanakszom, de ettől lehet az orrdugulás?
2008. dec. 17. 08:19
 1/7 szikra veronika ***** válasza:
100%
szerintem vegyél a babádnak orrsprayt és próbáld meg azzal. a patikába tudnak adni csakm mond hogy mennyi idős babának akarod . jó babázást
2008. dec. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy bújkál benne a nátha. én kisfiamnak is igy kezdődött, 2 napig csak horkolt. illetve csak időnként horkantott, épp csak annyira, hogy gyanússá váljon. tegnap aztán orrfolyás lett a vége.
2008. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy kis kamilla teát cseppenteni a nózijába!

Nekünk a doki ezt ajánlotta, nem az orrcseppeket. És bevált! Bár még csak egyszer volt picit náthás, de a tea segített. Egy kevéske sót is tehetsz bele.

2008. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2008. dec. 18. 08:21
 5/7 A kérdező kommentje:
ja, a tea is felszívódik?nem lesz olyan mintha mikor úszok és bele megy a víz ?
2008. dec. 18. 08:22
 6/7 anonim ***** válasza:

A tea persze hogy lecsorog a torkára, de nem ártalmas! Egy-kettőt köhint utána, és semmi baja. A "szutyi" meg kis időn belül könnyen eltávolítható, mert folyósabb lesz.

Amúgy az orrcseppek is ugyanúgy lejutnak a garatba, csakhát annak biztos szar íze van.

Ja, és a pipettából csak pár csepp tényleg, nem pedig csurig töltve:)

2008. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi

már csináltam is

:D

és utána porszívóval jött is ki "cucc",de még mindig hallom.

boldog karácsonyt mindenkinek

2008. dec. 19. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!