Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Befesthetem a hajam ha szoptatok?

Befesthetem a hajam ha szoptatok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Hello, Igen, azt mondják csak a terhesség alatti hajfestés gáz, a szoptatás alatt már egy csomó mindent lehet csinálni amit a terhesség alatt nem. (sajnos ez fordítva is igaz:()

Én most meliroztattam barnával és szőkével.

2008. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is meliroztattam a hajam,nyugottan teheted te is.Nem szivodik be a tejbe.
2008. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát, őszintén? Én nem merném még. Inkább vágass valami menő frizurát, ami anélkül is feldobja az ember közérzetét. Egy kis hajhab, vagy zselé ide-oda aztán kész is. De te tudod. Én most ilyen aggódós vagyok, még körömlakkot se használok, pedig már majd meg őrülnék valami jó kis színért...
2008. dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem befestheted. A mi 8 hónapos kisfiúnk lombik baba. Gondolhatod, mikor megtudtuk, hogy sikerült, az első kérdéseim közt volt a doktor úrtól (aki elig elismert a szakmában), hogy mi legyen a hajfestéssel. Azt mondta, hogy havonta-másfél havonta az annyira elenyésző mennyiség, hogy nyugodtan. Az már más kérdés, ha fodrász lennék, és naponta érintkezne a bőröm festékkel és szagolnám be az ammóniát stb... Szóval, ha már a lombikos orvosom ezt mondta, én meg vagyok nyugodva és festem.
2008. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az orvos, h ez hulyeseg, nyugodtan lehet hajat festeni. En meg a terhessegem alatt is festettem a hajam, es most egy 2 hetes egeszseges bebi anyukaja vagyok. Ennyi erovel, ne testapolozz, ne mosogass, ne moss fogat, ne sminkeld magad, mert szinte mind erintekezik a boroddel.
2008. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ így már bátrabban válalkozom rá.
2008. dec. 17. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!