Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet nem sokára szülni fogok?

Lehet nem sokára szülni fogok?

Figyelt kérdés

37+4 vagyok ma.

3 napja nagyon erős jóslófájásaim vannak, kórházban végeztek méhszájvizsgálatot(zárt vagyok) ami után másnap reggel távozott a nyákdugó. A hasam állandóan kőkemény, a derekam is fájdogál. Hasmenésem van napok óta, és borzalmas közérzetem. Hol kipattan a szemem pár óra alvás után, hol pedig rám tör a fáradtság…

Lehet nem leszek népszerű ezzel de már szinte az összes praktikát kipróbáltam annak érdekében, hogy beinduljon a buli.

Málnalevél tea, nagy séta, torna, csípős kaja, szex, meleg fürdő, mellbimbó masszírozás. Semmi nem történik. Ha arra gondolok, hogy még akár 2-3 hétig bent maradhat megőrülök.

Tudom nem szép dolog de már 3 kiló felett van a baba, és úgy érzem mire odakerülök nem lesz erőm szülni.

Nincs lent a hasam, nincs eltorzulva az arcom. Esetleg valaki érezte magát hasonlóan szülés előtt?

Már most rossz anyának érzem magamat emiatt.



2022. márc. 18. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,lehet az még 4 hét is 😅

Az én fiam se akart kijönni,pedig a lányom a 38.héten magátol elindult. Tehettem én bármit,meg is tettem,minden nap fájt,görcsölt,szar volt,úgy indítottak 41+1-en. Kitartás.

2022. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Nem akarlak elkeseríteni, de 42. Héten szültem. Pihenj sokat, sétálj, aludj, sorozatozz! Tereld el a figyelmed! Ezek a praktikák, szart sem érnek. Én is mindent kipróbáltam.
2022. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ehh, én is megőrültem a 38. héttől, alig vártam kijöjjön, de végül majdnem 41 hetes voltam :/
2022. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor én megcáfolom ezt a “3 kiló felett van a baba” dolgot. Szülés előtt 1!!!! órával 3600 g-ot mondott a dokim, majd 2830g-al született meg a kislányom! Az uh tévedhet, nem is tudom +- hány százalékot! Erre ne alapozz! Hidd el akkor fog jönni a kisbabád, amikor itt lesz az ideje! :)

Könnyű szülést!

Ja én szülés előtt 1 nappal tonicot ittam a tesom javaslatára… nem tudom, hogy amiatt-e, de másnap szültem

2022. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4-es

Másfél hete iszogatom és sajnos semmi:(

2022. márc. 21. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? :)
2022. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Végül 2 nappal a kiírt dátum után született 7.-én:)

2022. ápr. 12. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!