Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, Jósló vagy nem sokára...

SOS, Jósló vagy nem sokára szülni fogok?

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 40. ik hetet, az elmúlt pár napban napról napra erősebb jóslóim voltam délutánonként, ma hajnalban fájásokra ébredtem, az utolsó pár darab az olyan "összerogyós volt" már, második baba, és a fájások nagyon olyanok mint az igaziak. De egyáltalán nem rendszeresek, se meleg víz, se mozgás se semmire nem változnak. De elég keményen fájnak. Szerintetek így meddig húzom? Ugye ez már a vége??
2014. jún. 20. 05:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Pár óráig! Ez már a vége! Könnyű szülést kívánok! Nekem sem lett rendszeres egyszer sem! Csak oxitocinal! (4 gyermekes anyuka)
2014. jún. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jajj de jó, köszönöm szépen a gyors választ.
2014. jún. 20. 05:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be a korhazba:) hallottam mar olyat h nem volt rendszeres a fajas, aztan hirtelen 2 perces lett... Hajra! Majd ird meg mi volt!:) ügyi legyel!
2014. jún. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is, mindenképp írok. :)
2014. jún. 20. 05:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Egybe vagy még? :) Valószínű, hogy a nagy fájásokba már akàr 2 ujjnyira is kinyiltál.Azért ha ennél erősebbek lesznek én elinulnék a kórház felé.Nagyon könnyű szülést kívánok!
2014. jún. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gyönyörűséges ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a 2.baba erkezese elott, indultunk volna a korhazba a rendszertelen mosolygos kis memenyedesekkel, amikor 1 perces lett es kb 20 perc mulva jottek a tolofajasok, mentosok jelenleteben szuletett meg otthon, teljesen egeszsegesen, szoval mindenkepp korhaz :) Konnyu szulest es jo egeszseget kivanok nektek!!!
2014. jún. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem is hamarosan szülni fogsz:) kitartás, csak ügyesen!:)
2014. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Drukkolooook:))))
2014. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, mi újság veletek?
2014. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sziasztok, 20 án, 12 ora 15 kor megszülett másoddik lányunk :) gyorsan meglett. köszönöm a biztatást nektek :))))
2014. jún. 23. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!