Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a babatörölköző mellé...

Érdemes a babatörölköző mellé kifogót is venni?

Figyelt kérdés
Első baba, sok helyen olvasom a kelengyelistán a kifogót is a törölköző mellett. Én nem gondolnám szükségesnek, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalataitokra. Érdemes venni?
2022. márc. 19. 18:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%

2.gyerekem született nemrég.

Egyáltalan nem használtam/használok

2022. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%

A kifogó,a négyzet alakú törölköző,aminek az egyik sarkában van egy kis kapucni szerű visszahajás.

Én szerettem,hogy a vizes hajára ratudtam tenni, de valóban nem gondolom létszüksegnek :)

(Nekünk egy nagyobb méretű van,amibe még most két évesen is belefér)

2022. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem, a kifogó olyan anyagból van, mint a textil pelenka, csak nagy méretű.
2022. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Csak azért ne vedd meg, mert itt a kelengyelistán! Majd ha szükségét érzed, veszel.
2022. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%

[link]

Ez a kifogó.

2022. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk csak kifogó van a gyereknek.
2022. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
15, nekünk akkor nem kifogó van. Hanem egy rendes törölköző anyagú törölköző, aminek van kapucni kialakítása. Azt ra lehet tenni a vizes fejére.
2022. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen:


[link]



Szerintem a legtöbben ezt hívják manapság kifogónak.

2022. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
27%

[link]


Nálunk egyetlen egy darab ilyen volt. Hogy ez mi, a franc se foglalkozott vele, törölköző? Törölköző, megrendeltem. Mása nem volt fürdéshez. Sőt, nem is baabkádja volt, hanem volt itthon nálunk teli műanyag (tehát nem lyukacsos) kád alakú szennyes tartó. Az volt a fürdőkád míg kicsi volt. Sokan annyira költeni akarnak amúgy tök feleslegesen...

Ha van pénzetek és nem fáj, vegyétek meg. Nekünk volt pénzünk, de fájt volna, így nem vettünk meg mindent IS amiről valaha csak hallottunk. :D

2022. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%

Nekünk van, mert benéztem a rossmannban, és véletlenül azt vettem le a polcról a sima textilpelenka helyett. :D

Itthon vettük észre, hogy ez egy óriási és nem ezt akartam.


Amire szánták, arra nem használjuk, tehát törölni fürdés után, de én azt használtam sokáig az ágyon magam alá, mert ömlött a tej a mellemből éjszaka. Meg később idegen helyen pelenkázó alátétnek. Szóval mi felhasználtuk mindenféle célra, csak nem úgy, ahogy "kell". :D

Szerintem a kapucnis babatörölköző se létszükséglet, nálunk fiam utálja például a fejére húzva.

2022. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!