Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor elkezdett kuszni,...

Amikor elkezdett kuszni, mászni a babatok könnyebben el tudtatok foglalni ?

Figyelt kérdés
Kisbabam 6 hos meg csak forog de nagyon gyorsan megun mindent. 2 alvás között általában 2 órát van fent de felora után már nyugos , megun minden játékot, dalt, helyzetet…
2022. márc. 21. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de igazán csak akkor lett jobb, miután megtanult járni.
2022. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden mérföldkövet vártam, hogy majd jobb lesz, forgás, kúszás, mászás de az alaptermészete ilyen nyűgösebb, így mindig igényli, hogy ott legyek, foglalkozzak vele. Most elindult, még egészen ingatag de sokat tud egyben sétálni, szereti felfedezni a házat, pakolászni de nincs az, hogy 2 alvás között egyedül eljátszik, mászkál. Egy idő után mindent megun, de gondolom nem is elvárható ez még tőle.
2022. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pont nem várom a mérföldköveket, mert pont h nehezebb lesz :D

Ha elkezd kúszni, na onnantól,nem lesz egy perc nyugalom se :D

Ha járni kezd akkor meg már el is ér sokmindent.


Úgyhogy én nem várom h valaha jobb lesz, esetleg ha férjhez megy 😁

2022. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előtte sem volt ezzel gond, az enyémek inkább a nehezen elalvó fajta, sosem nyűglődtek ok nélkül.
2022. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem az várom el h egyedül ellegyen, itthon vagyok nyilván miatta :) csak h ne felora után kezdjen el panaszkodni h semmi nem jó max ha a kezemben cipelem a lakásban körbe-korbe
2022. márc. 21. 11:48
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy könnyebb elfoglalni őket, ha már kúsznak, másznak. Illetve ő lehet, hogy ezzel jobban lefoglalja magát, ha mozogva felfedezi a házat. De neked nem lesz könnyebb dolgod, mert folyton a nyomában kell majd lenned. Illetve, ha ilyen a gyermeked alaptermészete, akkor az nem fog változni a mozgásfejlődéssel sem.
2022. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Kiváncsi leszek :)
2022. márc. 21. 12:02
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező, mintha csak én írtam volna ki a kérdést. Annyi a különbség, hogy az én picikém most lesz csak 5 hónapos. Már egy hónapja forog, és nagyon küzd, hogy menjen neki a kúszás. Sajnos mivel még nem tud előre haladni, bedühödik. Ilyenkor sír, csapkod és újabban kiabál hason fekve. Ha leteszem a hátára, két perc telik el, és hason van, rögtön őrülten kapálózik, hogy kússzon. Ő kb 5 perc alatt bedühödik, nem kell neki 15 perc 😄. Én is egész nap szórakoztatom, mellette ülök, ha a játszó szőnyegen van, vagy épp cipelem. Én is nagy reményeket fűzök a kúszáshoz, remélem hamarosan sikerül neki.
2022. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hahah. Igen én is azt látom NagOn menne már a dolgára :D
2022. márc. 21. 12:16
 10/14 A kérdező kommentje:
Miket szoktál vele jatszani? Ami esetleg elfoglalja tobb időre ?
2022. márc. 21. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!