Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ismertétek fel hogy...

Mikortól ismertétek fel hogy miért sír?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
6 hetesen még nem 😁😬
2022. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom pontosan, talán 2-3 hónapos lehetett mikor a hasfájásos sírás elkülöníthető volt a vegyél fel unatkozom sírástól. Más miatt nem igazán sírt akkor.

7-8 hónaposan az unatkozom, meg a dühös vagyok hogy nem tudom megcsinálni sírás volt jellemző.

1,5 évesen a mindenért ordít, felismerhetetlen hogy mi baja van sírás volt, esélyem sem volt.

2 évesen már a nem kapom meg pedig szeretném sírás, vagy a szomorú vagyok vagy a megütöttem magam sírás remekül elkülöníthető.

2022. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan jött ez azért. Az ember próbálgatja, na meg aztán a baba is szerintem elkezd differenciálni. Olyan másfél-2 hónaposan talán már külön volt arra egy fajta írásuk, ha éhesek voltak. Az első gyereknél ez máig emlékszem, hogy (nekem) úgy hangzott: "le-le-le-le" :)
2022. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Első gyerekkel kellett 3-4 hèt


A másodikkal már a kórházban tudtam.

2022. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

De vannak fenn sírásminták neten


És tényleg olyanok..

Amúgy a 2. Nagy igazságit ír…

1,5 èvesen

Van amikor mindenért sírnak akkor azt sem tudod hogy csak hiszti vagy fáj vagy akármi és már esetleg el is mondhatná..de nem akarja



4.

2022. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mai napig sem tudom (9 hós).

Amiért mégis mindig tudom kb. mi a baja, mert van egy rutinunk és ha valamivel csúszunk akkor azt a pici jelzi. Pl. ha most ettünk, néztem pelust, akkor az álmosság miatt nyöszörög. Ha kipihent, akkor anyahiány. stb.

2022. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát olyan 2 évesen kb
2022. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A nagyobbikom álombaba volt, csak akkor sírt, ha éhes volt. Aztán évekig nem hallottam a sírását, most 4 éves, nemrég kezdte megint, ha nagyon csalódott vagy szomorú. Már persze leszámítva azt, amikor hirtelen fáj valamije, mondjuk elesik.

A kisebbik ehhez képest mindenért sírt, ő most kezd normalizálódni, 2 éves. De csak kétfajta sírását ismertük fel hangról, az apjuk úgy nevezi ezeket, hogy "akut" sírás (amikor sürgős valami, éhes, fáj, melege van, fázik...), meg a "szivatós" sírás (amikor látszólag semmi baja nincs, csak kedve van sírni). És az a poén, hogy már tud valamennyire beszélni, ha a szivatós sírásnál rákérdezünk, hogy mi baja van, akkor ránk néz, elgondolkodik, aztán sír tovább. Akut sírását már ritkán halljuk szerencsére, rájött, hogy eredményesebb, ha inkább elmondja, hogy fáradt.

2022. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3 hónapos, és sajnos nem igazán tudom megkülönböztetni a sírásait, mert nem sokszor fordult még elő, hogy eljutott addig az állapotig. Az egyéb jelzéseiből meg a nap korábbi történéseiből szoktam következtetni, hogy mi baja lehet, ha nyűglődik valami miatt. Igyekszem nem megvárni az álmossággal és az éhséggel sem, amíg ordítás lesz. Más miatt még szerencsére nem kellett sírnia.
2022. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Detto, mint a 6-os. : )
2022. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!