Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinálni ha a...

Mit lehet csinálni ha a nagyszülők nem értik meg hogy ne járassák a gyerekem?

Figyelt kérdés
Férjem szülei. Ő próbálja finoman mondani nekik hogy ne. De csak röhögnek. Idősek már. Lehet meg se értik talán a kérést? Vagy én már nem tudom mire gondoljak.
2022. márc. 22. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mit lehet csinálni? Odamenni, és elvinni onnan a gyereket ha nem fogják fel a kérést. Anyám is ezt csinálta a lányommal, mikor 10 percen belül másodjára kértem hogy ne csinálja, de akkor is folytatta, szó nélkül fogtam a gyereket, felöltöztünk, elköszöntem és hazamentünk.
2022. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél ott és ne engedd nekik. Mást nem tudsz csinálni. Ha nem vagy a gyerek közelében, biztos járatni fogják, de ha ott vagy és meg is próbálják,meg fogod a gyereket és arrébb rakod, hogy nem.
2022. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
99%

Megfogod a gyereket és elveszed onnan. Anyósom legalább nem veszélyeztette a gyereket a hülyeségével, csak valami játékot tartott oda neki és ahányszor érte nyúlt elkapta. Amikor kezdett kétségbe esni ő már hangosan nevetett, és lóbálta előtte a vackot. Nekem itt lett elegem, kikaptam a kezéből a játékot és odaadtam a gyereknek. Volt ledöbbenés, én csak annyit mondtam erre, hogy ilyet nem csinálunk a gyerekkel.

Azért csinálják mert tudják, nyugodtan figyelmen kívül hagyhatják amit mondtok. És nem, nem tiszteletlenség kiállni a gyerek egészségéért.

2022. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem finoman kell mondani, hanem határozottan. A második eset után simán elviszed onnan a gyereket és nem engeded a közelükbe amíg fel nem fogják, te döntesz hogy mit lehet és mit nem lehet a gyerekeddel.
2022. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Nincs mit mondanom, mert előttem mindent leírtak!
2022. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!