Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz oltás után, hogyan...

Mi lesz oltás után, hogyan reagálnak rá a babáitok?

Figyelt kérdés
ha sír,hogyan tudjátok megnyugtatni? mennyi időközönként méritek a lázát és nektek hogyan viselkedett közben és utána? Köszönöm a válaszokat!!!
2008. dec. 17. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oltás után rögtön ölbe veszem és magamhoz szorítom.Általában aluszékonyabbak a megszokotnál.Az én babám nem lázasodott be,ha nem méred akkor is észre lehet venni szerintem,hogy lázas-e.Üdv Zsu.
2008. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom max sírt oltás közbe, de utánna se láz, se nyűgi, észre se vettük, hogy oltás volt.
2008. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 3 honapos ma kapot oltást és 11től alszik .egy honappal ezelött sem voolt kül probléma vele.kicsit sirt délután mert gondolom feszült neki az kis izma és beborogattam de semmi gond nem volt,jokedvü volt meg nem lázasodott be de azért adtam este egy fél kuppot.reméld hogy nektek sem lesz semmi .Üdv 12hetes kislány anyukája
2008. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mi is épp ma kaptuk a 3hós oltást.Alszik.Viszont a 2hós után estére belázasodott, de semmi különös méred a lázát és benyomsz neki egy kúpot ha esetleg az lenne, attól lemegy.Sajna nekünk másnap is volt hőemelkedése.Szóval én most is erre számitok:(

üdv

2008. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam üvölt,amikor megszúrják, utána ha már felvehetem, akkor csak sír amíg nem jövünk ki a rendelőből. Úton hazafelé már semmi baj:)

Lázat nem nagyon mérek, csak délután, estefelé nézem a kezemmel. Ha melegebbnek érzem, akkor hőmérő.

Most 9 hónapos, túl van már jópár kötelező és nem kötelező oltáson, de eddig semmi komoly baja nem volt. Még lázas sem volt sosem!

A lábát viszont érdemes borogatni, hogy ne fájjon neki!

2008. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!