Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen készségfejlesztő...

Milyen készségfejlesztő játékot ajánlotok 3 hónapos kisfiúnak? Létezik olyan kisautó, aminek műanyag, tompa tapintású és gombot megnyomva zenél? A csörgőkön, játszószőnyegen, zenélő plüssükön túl vagyunk.

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunka 7 hós babám a zenélő gombok nem hatják meg.

Én sem hittem, de amit szeret: műanyag pohár, jégkrémes doboz, cumisüveg kupakja, üres kis Janás flakon. Mi is vettünk és kaptunk már sokmindent, van amire rá sem néz, pedig olyan szép színes, praktikus. Amit forgathat, rághat, könnyen megfoghat, azokat szereti.

2010. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ebben a korban túl sok játék nem kell nekik mert megzavarja őket. legyen vmi ami zenél világit meg tapogatható esetleg rágható többfle anyag többféle szin. A játszószőnyeg egyenlőre még tökéletes neki szerintem, azon van minden. Ilyen plüss autó biztos van valahol chicco vagy ilyesmikben nézz körül a neten a bababoltok tele vannak ilyenekkel. Ha konkrétan ilyet keresel. De nem kell túlsokminden neki egyenlőre. Vegyél inkább bébihintát! Azt imádni fogja!
2010. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármit, ami színes, csörög, zörög, és elég nagy ahhoz, hogy ne nyelhesse le. A fiam legjobban a belül csörgős, színes, puha plüsslabdáit imádja.
2010. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tonka..csak nem tudom,hogy zenélős van-e.A miénk néma:D
2010. szept. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A miénk sem zenél, Wow Toys autókat szoktam venni. Egyszerűen elnyűhetetlenek az autók.
2010. szept. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!