Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldottátok meg hogy a...

Hogy oldottátok meg hogy a baba éjszaka mindig be legyen takarva, ha már kezd forogni?

Figyelt kérdés
Az én babámnak csak párszor sikerült átfordulnia, viszont érdekelne ti hogy oldottátok meg. Hálózsákot nem szeretem. Köszi
2008. dec. 17. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
s a baba se szerti hálózsákot??nekem abban aludt másfél évig...most meg inkább kap pizsi alá bodyt is, meg zoknit mert állandóan ki van takarva nem bírja magán
2008. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekünk cipzáros van, a babám hason szeret aludni. Én félek h a cipzár megsérti.
2008. dec. 17. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia nekünk is az volt de semmi baja nem lett, s nekem is mindig hason aludt...ha szereti babád sztem hadd aludjon abba te is nyugodtabb leszel -előző vagyok.
2008. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!!!!!!!!!
2008. dec. 17. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Az én lányom most hálózsákot hord éjszaka, de azért betakarom, mert elég vékonyka a zsák. Viszont egyszer úgy jártam, hogy egyszerre kimostam az összes hálózsákját, és nem volt mit ráadni. Az összecipzározható plédjébe tekertem. Szuper volt. A húzózár nem ért fel csak a mellkasa tetjéig, így nem dörzsölte ki a nyakát, és nem kellett agyon öltöztetnem, mert a takaró azért elég vastag.

Próbáld ki, hátha neked is bejön.

Zita (34 hetes kislány anyukája)

2008. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

en halozsakkal fogom megoldani, remelem szeretni fogja, mert az ismerosunk kislanya nem bírta.

van egy vastagabb, meg egy vékonyabb.


a masik megoldás, amit be fogok "vetni", ha a halozsak nem jon be, az a kinai piacon vett "patentos" takaró,olyan mint egy rendes takaró, csak ossze lehet patentolni, elég érdekes, szerintem foleg gyerekkocsiba talaltak ki.


a harmadik megoldas, hogy jelképes, vekony takaró, es alaöltözteted

2008. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszait!
2008. dec. 17. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Az én babóm már elég régóta forog, de soha nem takarózott még ki. A paplanja kb. 90x130 körül lehet. Általában a felső 20 centit visszahajtom.

Üdv.

2008. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam hálózsákban alszik(vékonyban),alatta body és be van takarva egy olyan plüss takaróval,amit már elöttem páran írtak(patentos-zipzáras,BEBETTO)ami persze nincs becipzárazva/patentozva.A takaró mindenhova követi,bármerre megy az ágyban.

7 hónapos kisfiú anyukája

2008. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!