Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt lehet ez vagy...

Fogzás miatt lehet ez vagy kezdődik a válogatòsság?

Figyelt kérdés
Kisfiam eddig megette a reggelihez a paradicsomot, ubit, paprikát, ebèdre a krèmlevesek voltak a kedvencei, a húst is megeszegette. Na most jönnek a szemfogai, már 2 hete szenvedünk velük, a kisfiam mostanában megrágja pl a borsòt, ubit, húst ès kiköpködi. Vagy a szájába sem veszi, változò. Kenyeret nèha nem eszi, ma meg gond nèlkül megette ès vègre az uborkát is lenyelte. Tegnap vágtam neki hideg paprika ès alma szeleteket ès elrágcsálta. Nem èrtem, mert van nap, amikor megeszi, van, amikor alig hajlandò valamit enni vagy kiköpi (a tèszta az aduász, az mindig lecsúszik ès a gyümölcs). Szerintetek ez most milyen időszak? A foga okozza vagy kezd válogatni? De ha valami nem smakkol, az holnap sem smakkol, nem? Vagy amilyen kedve van? Nálatok volt ilyen? 16 hònapos most.
2022. márc. 28. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet a válogatás, másfél éves kor körül kezdődik. Az én lányom válogatós is maradt. És amikor kezdődött, volt néhány dolog amit egyszer megevett, utána nem, megint igen, aztán pár hét után már többé nem ette meg.
2022. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!