Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívás??2hós?Baj?

Orrszívás??2hós?Baj?

Figyelt kérdés

2hós babámnak minden nap van "fika" az orrába.(Tudom,hogy nem fika de nem tudom pontosan,hogy nevezik)

Tápszeres és sokat bukik gondolom attól van.Minden nap szívom neki orrsziporszíval de ez nem káros szegénykémnek?Ennyit szívni az orrát a porszívóval mert van mikor nagyon nehezen jön ki neki és ott szenvedek mert akkora darabkák.Szóval mit lehetne tenni ez ügyben?Kell valamivel fujni az orrát remélem nem tettem kárt benne :(


2022. márc. 28. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd hasra tobbszor. Nalunk kijon egy ido utan ugy magatol. Kidorgoli ahogy próbálkozik a fejet emelgetni
2022. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tengervizes orrsprayt fujj be neki, nehogy szarazon szivd! Tonkreteszed az orrnyalkahartyat ha szarazon csinalod.

Mas baja nem lesz tole, ez olyan mint mikor te fujod az orrod.

2022. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es ha eddig nem fujtam neki akkor mar tonkre ment ennyi ido allatt az orrnyalkahartyaja?:( Az elejen sokat volt hason szerette is nagyon de mostmar valamiert nem nahyon szeret hason lenni lustibb lett meg ahogy hasra teszem bukik szegeny :(
2022. márc. 28. 23:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat bukik, akkor azt jelezd az orvosának ( tudnak neki sűrítőt adni)


Lassan szinte állandóan hason kellene lennie.


“Lusta baba” nincs!

Ezt ki kéne verni a fejekből.



[link]


[link]



Orrszi:


Nem szabad minden nap… az a fikusz majd kijön.. az orrszi arra van, hogy az orrüreget tartsa tisztán, hogy ne kapjon betegség esetèn füllgyulladásos vagy arc/ homloküreg gyulladásos szövődményt.


Ha irritálod, akkor minden alkalommal csak rosszabb lesz neki.

Hagyd abba!

2022. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!