Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdtük a hozzataplalast....

Most kezdtük a hozzataplalast. Almapuret kap. Ez a 4. Nap de meg mindig kikopi. Szépen nyitja a száját ha jön a kanál de kiköp mindent. Váltsak másik gyümölcsre? Vagy pihentessük a dolgot? Vagy maradjon az alma amíg nem eszik már meg pár kanállal ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 10:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%

Váltsál igen, az enyém is ezt csinálta. Kapott mást, azt ette, mint kacsa a nokedlit. 3 hónap alatt 3 étkezést ki is váltottunk. Ha nem próbálok ki mást, még mindig az almát tologatná kifelé. 😅

Azóta se nagyon eszi meg, max mással keverve.

2022. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld meg esetleg egy nagyon híg, almás krumplipürével, ahhoz mit szól.
2022. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
74%
Nyelvkilökő reflex…még nem érett a hozzátáplálásra. Várj 1-2 hetet, és próbáld újra. Nem kell rohanni.
2022. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi idős baba? Nem tudni, hogy nyelvkilökő reflex és még nem érett meg a hozzátáplálásra, vagy nem ízlik neki.
2022. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%
Mi 4 honapos kora vegere kezdtuk, de lattam rajta h nem erett meg ra, igy hagytuk, vartam 3 hete es ujra probaltuk. Utana ette
2022. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%

Nem érett rá,ha kiköpi. Mint írták,ez egy reflex.

A hozzátáplálás feltétele ennek a reflexnek az eltűnése.

2022. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2022. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk is ez ment. Én nem igazán foglalkoztam vele, gyakorlatilag mennyi megy bele. Igyekeztem, hogy megérezze az ízét, de ennyi. Odaadtam neki a kanalat, hogy semmiképpen ne erőltetve etessem, ha még éretlen. Többféle gyümölcsöt, húsos pürét, darab banánt próbáltam. Most, kb másfél hónap után, már esetleg megy bele egy-két kiskanálnyi. Szerintem most kezd megérni rá.
2022. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
6 hónapos múlt. Eddig csak anyatejes volt
2022. ápr. 5. 12:22
 10/32 anonim ***** válasza:
68%
Várj pár hetet, próbáld újra később
2022. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!