Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapja kezdtük a hozzatap...

3,5 hónapja kezdtük a hozzataplálást nagyon szepen evett ugy 3 héttel ezelőttig. Azt hittem nagy meleg miatt de azóta is nagyon keves főzeléket eszik Par kanál utan elutasítása miért?

Figyelt kérdés
Tejbegrizt megeszi meg gyümölcsöt kekszel ez nem változott.
2017. aug. 30. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiam is csinálta ezt. A kekszes gyümölcsöt, sima gyümölcsöt, grízt és a többi édes dolgot ette, de a főzeléket nem..


Nálunk szerencsére elmúlt, fogalmam sincs mi okozhatta. Idő közben kijött két foga, ez talán lehetett az ok. Na meg próbálgattam a főzelék melegségével is játszani. Hátha hidegebben vagy melegebben jobban csúszik neki. Végül a sárgarépás ételeknél jött vissza az étvágya.

Próbáld meg esetleg a céklát! Az is jó édes.

2017. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kis almalevet csempész bele h kicsit édesebb legyen :)
2017. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalunk se jon be a zoldseg csak a gyumi , sinlac.
2017. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig olyan jo ízüen ette a főzeléket pedig.
2017. aug. 30. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kétszer 3 hét volt, amikor max. 5 kanállal evett, bármit adtam. Mindkétszer fogzás miatt. Amint kibújtak, evett megint rendesen. :)
2017. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!