Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkának a legjobb a...

Melyik pelenkának a legjobb a nedvszívó képessége?

Figyelt kérdés
Kislányom 1,5 éves. Naponta többször pisil egyszerre nagyobb mennyiséget, amit már nehezen bír el a pelenka. Gyakran átázik.
2010. szept. 14. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Libero
2010. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a Huggies nem ázik át. Sokfélét kipróbáltam, ez az egyetlen, legalábbis nekünk, ami bírja.
2010. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

a lányomra mindegy volt mit adok, a másodosztályú pelusokkal se volt soha balesetünk (jó, kivéve fogzáskor v betegségnél de az más)

viszont a fiam valami hihetlen mennyiségű pisit tud egyszerre kiereszteni :o nekünk a huggies vált be legjobban, igaz, hogy nagyon drága a mi pénztárcánknak :(

2010. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál a Pampers vált eddig be.
2010. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nagyobb méret kell?

12,5 kiló a lányom, 6-os liberot hord. Jó rá az 5-ös is, de az átázik hamar, a 6-os viszont sokat elbír.

2010. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Második megint, tegnap nekünk a Libero teljesen átázott. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ki kell próbélnod többet, mert mindenkinek más válik be.
2010. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hú, erre nem is gondoltam, lányom 10 kg, ezért 4-es pelust használunk (7-14 kg). Lehet, ha 5-öst használnék Liberoból, talán nem ázna át?
2010. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22.27 vagyok, utolsónak üzenem, az én lányom 10 kilósan már az 5-öst hordta.
2010. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

A liberó jó minéségű,elég vastag jó kidolgozású....

DE:ha liberó minőséget szeretnél olcsón akkor vegyél BELLA HAPPY-t most akciós a tescóban 3899Ft/a 2 csomag és ezek a big kiszerelések,amik aműgy 3500/csomag szokott lenni.

Az én kisfiam most lesz 2 éves sajnos nem szobatiszta,mert még sajnos nem érett rá eléggé...na mindegy és rengeteg teát iszik egy nap,lefekvés elött vagy 3-4 cumisüveggel egymás után...és hogy ezt használom reggel 4-5kor tisztába teszem egyszer így bírja ki.

Bármi más pelus pampers.....mindíg vagy 3szor kellett öltöztetni mert kipisilt.....A kislányomnál is ezt használom 4hós,és nagyon meg vagyok elégedve vele.

Egyre többen ismerik,és másoktól is csak jót hallok róla.

Amúgy Auchanban mindíg van és a norm kiszerelés 48-52dbos 2590 szokott lenni de sokszor van akcióban 2100ért is...A tescóban csak ha akció van akkor tartanak egyébként nincsen kitéve sem.....

Szerintem megéri kipróbálni meg leszel vele elégedve:-))))és most ráadásul 25ft körülre jön ki

2010. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Már gondoltam rá, hogy váltani kéne. Legtöbbször 4es méretű Pamperst használunk, de az nem bírja a nagyobb mennyiségű pisit. Talán a nagyobb méret igen? Kislányom 10 kg.

Próbáljam meg az 5-ös Liberót? Vagy az 5-ös Pamperst?

2010. szept. 14. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!