Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindegy melyik mosószerrel...

Mindegy melyik mosószerrel fogom mosni? Mármint ami "kisbabás" (sentsitive) az jó? Kell e öblítő? Vasaltok e?

Figyelt kérdés
Most tervezem kimosni a ruhácskákat, amit vettem, ezért érdekelne. Köszönöm a segítséget előre is.
2022. ápr. 6. 20:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

Mososzerbol lovela baby sensitive

Öblítőt nem kell hasznalni, teljesen felesleges. En helyette ecetet ontok bele, de az sem muszáj, csak szeretem mert természetes fertotlenitoszer. (Nincs ecetszaga a ruhaknak) egyébként az öblítő tobb szempontbol is karos, reg nem használunk mar.

2022. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%

Öblítő tényleg felesleges.


Mi Ahimsa mosóparfümöt használunk, ha egy kis illatot akarunk a ruhának.

2022. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
Én Frosch baby mosószert és öblítőt használtam kb 1.5 éves korukig. Ikrek, mindig van/volt egy adagra való ruha, így mai napig külön mosom a ruháikat..
2022. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 🤗Én mindenkit felpontoztam. 😊👍 Nem értem ezt a lepontozás dolgot, mindenki csak a saját tapasztalatait osztotta meg.
2022. ápr. 6. 22:58
 15/26 A kérdező kommentje:
#6 Akkor te mivel mosod? Mert az lemaradt a válaszodból. Írtad, hogy mi nem jó, nem helyes szerinted, de azt nem, hogy mi igen. Bármilyen termékkel kapcsolatban érdeklődő vagyok, nem kifejezetten vegyszeres.
2022. ápr. 6. 23:03
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám most 2 hónapos. Elsőre mindent vasaltam, azóta első mosás után a textil pelenkákat, azóta semmit. Lusta vagyok hozzá. A védőnő javaslatára külön mosom az ő ruháit a mienktől és nem használok öblitot. Mosószer persil van, ugyanaz mint nekünk.
2022. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Egyébként öblítőt én sem szoktam használni, csak törölköző kendőkhöz.
2022. ápr. 6. 23:04
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanazt a mosószert és öblítőt használtam, mint egyébként, sőt külön sem mostam a ruháikat.

Vasalni mindig mindent vasalok magunknak is, szeretek is, plussz nem lennék képes gyűrött cuccokban járatni a családot

2022. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
A vasalás lényege a fertőtlenítés is, ugyebár? Meg ugye esztétikai szempontból is csinálják sokan. De erre ugye a gőzölgő is megfelelő? Hiszen ugyanúgy szépen kisimít és fertőtlenítő mindent, csak sokkal kevesebb idő alatt, mint a vasaló.
2022. ápr. 6. 23:12
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

10 vagyok

Igen a fertőtlenítés miatt mondták régen, de ahol van szárító gép az megteszi a dolgát, és a gőz is.

2022. ápr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!