Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisbabám alvása...

11 hónapos kisbabám alvása mitől borulhatott fel? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hónapos. A kezdetektől nagyon jó alvó volt (cumis).

Napközben kétszer aludt, délelőtt és délután (többnyire még most is), este pedig a szokásos fürdés-etetés után kb. 19:30-kor aludt már egészen reggel kb. 06:00-06:30-ig.

Azonban másfél hete teljesen felborult az alvása. Hajnalban 3 és 4 óra között kel, de nem alszik vissza. Magyaráz, forgolódik, és utána sír. Cumival sem alszik vissza.Ez megy kb. 1 óra hosszig.

Délelőtt viszont (gondolom mivel fáradt), jó nagyot alszik most.

Amit tudni kell, hogy pont kb. másfél hete kezdett el stabilan önállóan járni. Az ínyét nem látom duzzadtnak. Anyatejet 7 hónapos kora óta nem kap már, most már tápszeres illetve hozzátáplálunk.

Az esti tápszer adagját növeltem már, gondoltam hátha megéhezik és ezért kel, de nem vált ez be.



2022. ápr. 8. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Barmitol. Ilyenek a babak. Nekem a fiam kb 9 hos koraig 1-2x kelt este azota mondhatni vegigalussza 8-tol 6-ig. De neha neki is van,amikor 4-5 napon keresztul felebred ejszaka akar 2 orara is,es csak felul,beszelget,eszik,stb. Illetve o elejetol kezdve csak 1x alszik nap kozben.
2022. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy mozgasfejlődésnél változhat időszakosan az alvás. Ilyenkor az idegrendszere ugrászerűen fejlődik és amiatt romlik az alvás, nem bír nyugodni. Pár nap és szerintem rendeződik.
2022. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kislányom 2 nap múlva 11 hónapos, lassan 2 hete nálunk is ez megy amit leírtál kedves kérdező. Mindent próbáltunk már de nagyon nehezen alszik vissza éjjel.

Lehet köze a mozgás fejlődéshez mert most kezdett el önállóan járni.

Csak reménykedünk hogy hamar elmúlik ez mert csak 1 hónapja kezdődött hogy végig aludja az éjszakát de emiatt nem sokáig tartott☹️

2022. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!