Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire megborult volna a...

Ennyire megborult volna a bioritmusa?

Figyelt kérdés
Vasárnap voltunk anyósoméknál. Kb 1 órára laknak kocsival. 2 hónapos a babánk. Igyekeztünk tartani a napirendjét, pont azért hogy ne legyen gond. Sikerült is, ugyanannyit aludt, ugyanannyit nézelődött, stb. Mégis azóta alig alszik. Éjszaka 2óránként kel és fent van másfelet, napközben a mellemen néha elszundított pár percre, de amint megmozdultam felébredt és sírt. Délután a férjem karjában aludt egy pár órát, addig én is pihentem kicsit. Azóta viszont ugyanaz van. Pedig reméltem hogy a nemalvás miatt fáradt lesz és végre visszabillenünk a régi kerékvágásba.
2022. ápr. 12. 03:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, az ilyen picik még össze-vissza alszanak, ne akarj ennyire katonásan napirendet egy kéthónaposnak. Nem a latogatástól volt nyugtalanabba a napja, egyszerűen csak ilyen napja volt. A bioritmusának meg semmi baja.
2022. ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kéthónaposan sajnos még nincs olyan, hogy "régi kerékvágás", egy olyan napon is megváltozhat a baba alvása, amikor percre pontosan ugyanaz történt, mint az előző napon...
2022. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!