Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 es fel hos babamnak nincs...

10 es fel hos babamnak nincs normalis napirendje se normalis bioritmusa. Miert?

Figyelt kérdés

Egyik nap reggel 8kor kel alszik egyszer egy nagyot majd este 8 korul le tudom tenni. Nem nyugos nem hisztis minden megy flottul. Aztan egyszer csak minden elromlik. Masnap marha koran kel ami eleg ahhoz hogy egy nap ketszer aludjo a masodik alvas persze delutanra esik es este 6 fele kel fel. Ezzel mar adott is az, hogy ejjel keson fekszunk mivel ket alvas kozt kepes ebren lenni akar 6 orat is. Mar mindent kiprobaltam semmi nem segit.

Ez a ket verzio valtakozik... nem lehet tervezni en faradt vagyok es az en bioritmusom is ossze van zavarva igy.

Mit lehet tenni? Ez mar vagy 3 honapja igy megy. A szeparacios szorongas mar elmult..


2016. szept. 13. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor korán kel reggel, nem tudod visszaaltatni? Nálunk is szoktak lenni korai ébredések, olyankor irány a franciaágy, megpüföli api hátát, csikizem kicsit, összebújunk, elpilled, és a szokásos fél 8-kor ébred újra. Mondjuk ő így is 2x alszik még napközben.
2016. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En is ezt csinálom

Ha nagyon korán kel akkor athozom hozzank

Vissza szokott aludni

2016. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Magamra veszem , de akkor mar keso. Nem tud visszaaludni.

Engem az aggaszt, hogy soha nem fekszik es kel egy idoben. Allandoan borul a bioritmusa.

Van, hogy napokig beall neki szuperul, koran fekszik, jol kel masnap. Aztan egyszercsak borul valami . Es ha korabban kel es nem tudom visszaaltatni akkor az egesz napos alvasa borul.

2016. szept. 14. 08:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy ilyen időszak. Egyik nap későn kelt, egyszer aludt és este időben elaludt, nagyon fáradt volt, nem tudtam húzni az időt. Másnap emiatt korán kelt, nem tudtam visszaaltatni, 2x aludt de a második későn volt, nem tudtam időben elaltatni így később is kelt reggel, minden előről. Majd most jön egy foga és "meg van oldva", mert ígyis úgyis korán kel és nappal túl nagy alvás sincs, 2x alszik viszont és este időben elfárad...

Szerintem lassan úgyis átállnak az 1 alvásra és nem lesz ilyen kavar.

2016. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Most megnyugtattal mar azt hittem az en gyerekem iLyen problemas. 😕

Ez akkor az egyszeri alvas miatt van? Most akarna atallni es emiatt van ilyen zavar?

2016. szept. 14. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen időszakunk. Jó sokáig tartott, majd szépen beállt az egy alvásra. Kb 10,5-12,5 hónapos korig tartott. De pl ma is borult, mert már alszik :(

Nem tudom hogy fogja bírni a délutánt, hacsak nem alszik most vagy 3 óràt (nyilván nem fog). Kitartás. Jobb lesz utána, tervezhetőbb. Nekünk volt, amikor napokig 4:30-5 között kelt reggel, és nem volt visszaalvás. Utána ez kitoltódott, és jött az egy alvás.

2016. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor vegkepp megnyugodtam, hogy ez ilyen korcsoportos tunet. 😕
2016. szept. 14. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg azt, hogy amikor korán kel es délelőtt is alszik, akkor csak fel órát engedj neki es ébreszd fel. Igy Korábbra esik a délutáni alvás, előbb elfárad jo esetben. Vagy fordítva, délelőtt aludjon egy nagyot, delutan meg epp ,hogy csak annyit engedj hogy újrainduljon a rendszer :D

Az esti alvást meg ha nektek is jo, tedd at kilencre. Hatha késobb ébred meg reggel.

2016. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, igen, én úgy vettem észre a babámon, hogy 2 alváshoz túl sokat bír ébren lenni és az 1 alváshoz túl keveset. Szóval szerintem akkor lesz ez jó, ha átáll az 1 alvásra. Na nem amíg 8-9 óra körül alszik éjjel mint most a foga miatt. Így most kijön a 2 alvás simán..
2016. szept. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!