Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A könnycsatorna elzáródás...

A könnycsatorna elzáródás törvényszerü hogy kijöjjön? A babócám 4 és fél hós, ha eddig nem jött ki akkor ezután már nem is fog?

Figyelt kérdés

Az én kicsikém ha sír ,hála istennek elég ritkán !

Akkor egy két csepp könnynél nem jön ki több!!

Ez jó ?


2008. dec. 17. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

A könnycsatorna elzáródás onnan ismerkszik meg, hogy állandóan olyan a kicsi szeme, mintha állandóan csipás lenne, vagy váladékozna.


Ha ilyet tapasztalsz, kamillás vattával kell kitörölni, úgy, hogy minden törléshez új vattát veszel, és kívülről befelé törlöd.

Addig örülj, amíg nincs. Nagyobbik lányomnál odáig fajult a dolog, hogy reggelente előfordult, hogy nem tudta kinyitni a csipától a szemét. Végül átmosták neki, azótaa rendben van.

2008. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszike a válaszodat
2008. dec. 17. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Az én 8 hós lányomnak fél éves koráig egy csepp könnye sem volt! Mondjuk nem is nagyon sírt.. nagyon ritkán. Azt mondta a doktornő, mert nem érzett eddig igazi fájdalmat, azért nem könnyes. Úgy is volt, most viszont, hogy jön a foga, krokodil könnycseppei vannak! Ezt csak azért írtam, hogy nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. De elárulom, én is nagyon megörültem a nagy és sok könnycseppeknek :)
2008. dec. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 hetesen jött elő. Forralt sós vízzel mostuk le a szemét és masszíroztuk az orrtól kifelé. Két nap után elmúlt. Tényleg olyan, mintha csipás lenne a baba, illetve éjszaka nekünk egy kicsit össze is ragadt emiatt a szeme.

Ha az elején nem jött elő, akkor már nem is fog.

4 hónapos kisfiú anyukája

2008. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak !!

Nagyon nagyon köszönöm!!!!

Megnyugtattál!!!!!

Üdv Niki

2008. dec. 18. 18:28
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszike a választ!!!

Igen nsajna nekem ez a bajom kegyetlenül negatív vok!!!

Mindenben egyből a legrosszabbat hozom ki!!

2008. dec. 18. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!