Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 honapos babadat hogyan...

13 honapos babadat hogyan fejleszted?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem vagyok a híve a direkt fejlesztésnek, ha nincs semmi probléma, foleg nem ennyi idős korban. Játszom vele, szeretgetem, sokat vagyunk kinn, futkozik, bogarazik, ugrál a pocsolyaban, mindent megmutatok neki, ami érdekli, imádja a könyveit nézegetni, firkalni, stb. Szerintem ezek sokkal inkább hasznára lesznek, mint a direkt feladatozas,vagy nem is értem mit értesz fejlesztés alatt ekkora gyerkőcnel.
2022. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik játékot sem azért játszom hogy fejlesszem vele, noha biztos van ilyen hozadéka. Nekik ilyenkor minden tanulás is egyben, most fejlődnek
2022. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Első, neked 13 hósan fut meg rajzol a gyereked?
2022. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

#3

Nem az első vagyok, de azt írta, hogy firkál, nem rajzol. Azért az nem ugyanaz, véletlenszerű körfirkát az enyémek is csináltak ennyi idősen, de nyilván nem rajzoltak autót, házat meg virágot.

Valószínűleg a futkosást sem úgy kell érteni, mint ahogy egy iskolás gyerek fut, hanem jön-megy, szedi a lábát, ahogy ennyi idősen tudja. Lehet, hogy pl. már 2 hónapja tud menni, akkor azért már stabilnak kell lennie mostanra.

2022. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

15 hónapos, igen, úgy értettem, ahogy a 4es írta, nem gondoltam, hogy ezt ennyire pontosítani kell.


1es voltam

2022. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!