Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett vajon piros a 4...

Miért lett vajon piros a 4 hónapos lánykám feneke?

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt ilyen.Ma reggel mikor pelenkáztam akkor láttam,hogy a nunija körül,és a kis fenék lyuka körül kis 10 ft-os nagyságú elég piros folt van kettő is.Nem tudom mi lehet az oka,nem váltottam pelust,popsitörlőt,ha kakil egyből kiveszem,mert sajna erőlködik kicsit,igy egyből észrevesszük.Eddig a gyógyszertári popsikrémet használtam,most bekentem neki sudokrémmel.Mit tehetek még hogy ne terjedjen neki tovább,és elmúljon?Köszönöm ha válaszol valaki.
2010. szept. 16. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk a sudokrem vált be (meg is maradt vagy 4-5 gyógszertári kenőcs és lejárt)
2010. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, krémek közül a sudocrem magasan a legjobb.

Hogy mitől lehet? Fogzástól például szokott piros lenni nekik, vagy gombától is lehet. Olyankor védőnőm a Canesten krémet ajánlotta, amit össze kellett vegyítenem a popsikrémmel fele-fele arányban, és úgy bekenni.

Általában hamar elmúlnak ezek a pirosságok a babákon, sokszor maguktól rendeződnek.

2010. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos a pisi vagy a kaki csípte ki.
2010. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!